Magyaros étterem a Ráday utcában

Pesti Vendéglő Étterem BudapestPesti Vendéglő Étterem Budapest a térképen

2014. áprilisban, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2014. április 19.
Munkatársaimmal vacsoráztunk itt egy hézköznap estén, előre foglaltunk asztalt, amit jól is tettünk, mert estére gyakorlatilag teltház lett.
Magyaros konyhát visz az étterem, tekintettel a nagy szűmú külföldi turistára, akik megfordulnak a Ráday utcában, az asztalokon piros-fehér kockás terítő, az étlapon a klasszikus és népszerű magyar(os) étkek közül több is megtalálható (pl. gulyás, halászlé, harcsapaprikás túrós csuszával, hagymás rostélyos). Én libamájat választok körtével és zöldsalátával, finom, omlós, de ez az az étel, amiből többet is meg bírnék enni, mint amennyi az adag. Utána aranygaluskát kértem vaníliasodóval, nekem kifejezetten ízlett, mert nem volt túl édes egyik alkotórész sem. A tészta könnyű, friss volt.
A kollégák közül nem mindenki volt elégedett teljesen, a gulyás kissé íztelen volt, de a harcsapaprikást dicsérték.
Többféle italt is kértünk, sört, bort, pálinkát és üdítőket is. Árban kissé drágának találtam, az ár-érték arányt és a színvonalat figyelembe véve, de összességében kellemes hely, de voltam már ennél jobb helyeken is.
Ételek / Italok:Átlagos
Pesti Vendéglő Étterem Budapest - Külső képPesti Vendéglő Étterem Budapest - BelsőPesti Vendéglő Étterem Budapest - Külső képPesti Vendéglő Étterem Budapest - Étel/italPesti Vendéglő Étterem Budapest - BelsőPesti Vendéglő Étterem Budapest - BelsőPesti Vendéglő Étterem Budapest - Étel/italPesti Vendéglő Étterem Budapest - Belső

Pesti Vendéglő Étterem további értékelései

2016.06.05üzleti partnerrel
A Paulay Ede utcában nem könnyű blindre helyet választani. A Pesti Vendéglő kellemes. Kicsi, otthonos és igényes, de legfőképpen a tulajdonos, aki egyben felszolgáló, elbűvölő. Egy étteremben nagyon sokat számít az étel minősége,az ár-értékarány, de számomra minimum 50% a személyzet. Azért megyek...
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval