Pizzica Budapest

Aranyifjaké a SunGarden
2024.10.18-ig
Sungarden Hotel Siófok

Pizzica Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2498 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
Kiváló 2021. július 11.egyedül járt itt
2014-es megnyitásuk óta töretlen népszerűségnek örvendő, római stílusú, négyszögletes pizzaszeletek a Nagymező utcában. Az egyik legjobb a városban, nem túlzás, és ez nemcsak a magánvéleményem. A tulajdonos egy olasz testvérpár, közülük Paolo DJ-ként is ismert az underground szcénában.
Pizzica Budapest - Étel/italPizzica Budapest - EgyébPizzica Budapest - Külső képPizzica Budapest - Külső képPizzica Budapest - Külső képPizzica Budapest - Étel/italPizzica Budapest - Étel/italPizzica Budapest - BelsőPizzica Budapest - Étlap/itallapPizzica Budapest - Külső képPizzica Budapest - Étel/italPizzica Budapest - BelsőPizzica Budapest - BelsőPizzica Budapest - Külső képPizzica Budapest - Étel/italPizzica Budapest - Étel/italPizzica Budapest - BelsőPizzica Budapest - BelsőPizzica Budapest - BelsőPizzica Budapest - BelsőPizzica Budapest - BelsőPizzica Budapest - MosdóPizzica Budapest - Étlap/itallap
2019. május 5.a párjával járt itt
Kicsi a hely, könnyű mellette elmenni. De ha már bemegy az ember, nem akar kijönni. Rusztikus, olaszos hangulat fogadja az ide betérőt. Olvastunk a helyről, hogy nagyon finom olasz pizzát sütnek itt. Az ízekben nem csalódtunk, sőt jelen volt személyesen az olasz tulaj is, adta a hangulatot.
Kiváló 2017. június 29.egyedül járt itt
A hely a Nagymező utcában található. Egy kis hely. A hely hangulatos. A kiszolgálás semmilyen,jellegtelen gépies(ez kicsit zavaro hogy nem szolalt meg a kiszolgálo) Margherita pizzát rendeltem. Az izébe nem csalodtam. Testes de nem fekszi meg a gyomrot. Friss és finom. Ha a kiszolgálás javulna sokkalta jobb lehetne.
Kiváló 2014. augusztus 11.barátokkal járt itt
Ez a kis pizzázó teljesen belesimul a Nagymező utca nyüzsgésébe, olyan pici a hely, hogyha nem célirányosan megy az ember, simán el lehet sétálni mellette észrevétlenül. Egy festő barátnőm kiállítására mentem, mert a hely egyik pozitívuma az, hogy teret enged a fiatal képzőművészeknek arra, hogy műveiket megmutathassák.