Szörpöt a Szörpből

Szörp Cafe BudapestSzörp Cafe Budapest a térképen

Átlagos 2016. decemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2017. április 22.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Kívülről megtetszett a hely, amikor a Kálvin tér környékén jártam, többször elhatároztam, hogy alkalomadtán majd benézek. 2 szintes galériás kiskocsma-szerűség. Az alsó szinten a pult és talponállózás, a galérián több kisebb asztal, alapvetően retró, de kissé alternatív stílusban. Az egyetlen alkalmazott, akivel találkoztam egy végtelenül unott, rosszkedvű, mogorva férfi, az az igazság, ha egy helyen ilyen alkalmazottak dolgoznak, nem szívesen időzik itt az ember. Az itallapon a borok-fröccsök dominálnak, de vannak kézműves sörök, sokféle kávéféleség (Illy kávét főznek), limonádék és persze a nevéhez illően szörp is, én egy levendulaszörpöt ittam (450 Ft). Ételeket nem tudom, tartanak-e, nem láttam senkit sem enni, a mogorva pultoson kívül.
Kár érte, mert a helynek amúgy szerintem jó hangulata lenne, és kedvező az elhelyezkedése is.
Kiszolgálás:Szörnyű
Tisztaság:Átlagos
Szörp Cafe Budapest - BelsőSzörp Cafe Budapest - BelsőSzörp Cafe Budapest - MosdóSzörp Cafe Budapest - MosdóSzörp Cafe Budapest - MosdóSzörp Cafe Budapest - Étlap/itallapSzörp Cafe Budapest - Étlap/itallapSzörp Cafe Budapest - Étlap/itallapSzörp Cafe Budapest - Étlap/itallapSzörp Cafe Budapest - Étlap/itallapSzörp Cafe Budapest - BelsőSzörp Cafe Budapest - Étel/italSzörp Cafe Budapest - BelsőSzörp Cafe Budapest - BelsőSzörp Cafe Budapest - BelsőSzörp Cafe Budapest - BelsőSzörp Cafe Budapest - Étlap/itallapSzörp Cafe Budapest - EgyébSzörp Cafe Budapest - Külső képSzörp Cafe Budapest - Étlap/itallapSzörp Cafe Budapest - Külső képSzörp Cafe Budapest - Külső képSzörp Cafe Budapest - Külső képSzörp Cafe Budapest - Külső kép
Hotel Villa Völgy Eger - Napi ár reggelis ellátással
Napi ár reggelis ellátással