Udvarház Étterem Budapest

H, K: Szünnap
SZ, CS, P: 15:00-23:00
SZ, V: 12:00-23:00

Két Korona Hotel Balatonszárszó - Újra vár a balatoni nyár
Újra vár a balatoni nyár
07.01-08.31.
Ensana Thermal Hévíz - Wellness élmények előfoglalással
Wellness élmények előfoglalással
Ensana Thermal Hévíz

Udvarház Étterem Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
Kiváló 2021. szeptember 18.barátokkal járt itt
A Hármashatár-hegyen tettünk egy kisebb kirándulást, melyet követően, spontán ötlettől vezérelve álltunk meg itt ebédelni. A kifejezetten nagy alapterületű, több termes, plusz hatalmas teraszos, továbbá egy hátsó belső udvarral, sok autónak teret engedő ingyenes parkolóval rendelkező étterem a hegy (domb) tetején található.
Udvarház Étterem Budapest - Külső képUdvarház Étterem Budapest - Külső képUdvarház Étterem Budapest - EgyébUdvarház Étterem Budapest - Étel/italUdvarház Étterem Budapest - Étel/italUdvarház Étterem Budapest - Étel/italUdvarház Étterem Budapest - Étel/italUdvarház Étterem Budapest - Étel/italUdvarház Étterem Budapest - Étel/italUdvarház Étterem Budapest - Étel/italUdvarház Étterem Budapest - Étel/italUdvarház Étterem Budapest - Külső képUdvarház Étterem Budapest - EgyébUdvarház Étterem Budapest - Külső képUdvarház Étterem Budapest - Külső képUdvarház Étterem Budapest - MosdóUdvarház Étterem Budapest - MosdóUdvarház Étterem Budapest - BelsőUdvarház Étterem Budapest - Étlap/itallapUdvarház Étterem Budapest - Külső képUdvarház Étterem Budapest - Külső képUdvarház Étterem Budapest - Külső képUdvarház Étterem Budapest - Külső képUdvarház Étterem Budapest - BelsőUdvarház Étterem Budapest - Étlap/itallapUdvarház Étterem Budapest - Étlap/itallapUdvarház Étterem Budapest - Étlap/itallapUdvarház Étterem Budapest - Étlap/itallapUdvarház Étterem Budapest - Étlap/itallapUdvarház Étterem Budapest - Külső képUdvarház Étterem Budapest - Külső képUdvarház Étterem Budapest - BelsőUdvarház Étterem Budapest - Külső kép
Kiváló 2019. augusztus 29.a párjával járt itt
Tegnapi napon egy szuper helyen sikerült vacsoráznunk. Csodás kilátás és környezet. Szerncsénkre nem volt nagy örültek háza és éppen ez tette még romantikusabbá. Nagyon barátságos és nem tolakodó személyzet segítette az este szép eltöltését. Ajánlom családoknak, pároknak, ide látogatóknak....
Udvarház Étterem Budapest - Egyéb