Az utasokat el kellene látni

Utasellátó Falatozó BudapestUtasellátó Falatozó Budapest a térképen

Átlagos 2023. júniusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2023. augusztus 3.
A Batthyany téri metró és HÉV aluljáróban az elmúlt években elég silány vendéglátóhelyek kaptak helyet. Egy ilyen fontos közlekedési csomópont, ahol ennyi ember fordul meg a nap minden szakában jobbat érdemelne, gondoltam sokszor. A korábbi rozoga és kétes színvonalú büfésort megszüntették, majd némi pauza után az Utasellétót nyitották meg, ami a 70-es-80-as évek retró életérzését hivatott visszahozni. Egyelőre még a koncepció elég kezdetleges, még nem igazán alakult ki a működés, úgy tűnt nekem. Sokféle ételt kínálnak, legalábbis a kiírás, az étlap szerint, de a valóságban sok minden nem volt elérhető, amikor ott jártam. Az sem egyértelmű, hogy itt csak elvitel van-e, mert a pultnál kellett rendelni, de közben bent ültek többen is és vannak asztalok, de nem kínáltak hellyel, így nem mentem be. Lepények, bagelek, rombusz szendvics, hotdog - ezek lennének, ha vannak. A burgerben a hús mirelit késztermék, nem is a legjobb minőség (1990 Ft). 3 féle óriáspalacsinta (1850 Ft) az édesszájúak kedvéért.
A szörp mondjuk olcsó volt, 150 Ft egy dl, citrus mixet ittam.
Gösser sört csapolnak, 850 Ft egy korsó.
A kiszolgálás furcsa volt, nem mondanám, hogy barátságtalan, de nem is hívogató.
Talán kiforrja magát, és jobb lesz a hely idővel.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Utasellátó Falatozó Budapest - Külső képUtasellátó Falatozó Budapest - Külső képUtasellátó Falatozó Budapest - Étlap/itallapUtasellátó Falatozó Budapest - EgyébUtasellátó Falatozó Budapest - Étel/italUtasellátó Falatozó Budapest - Külső kép
Aura Hotel Balatonfüred - Tavaszi Aura Relax
Tavaszi Aura Relax
2024.06.20-ig
Aura Hotel Balatonfüred
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Spa ajánlat fürdőbelépővel
Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa