Vörös Postakocsi Étterem Budapest

Vörös Postakocsi Étterem Budapest
Vörös Postakocsi Étterem BudapestVörös Postakocsi Étterem Budapest
Vörös Postakocsi Étterem BudapestVörös Postakocsi Étterem Budapest

Vörös Postakocsi Étterem Budapest bemutatkozása

Az étterem 1970-ben nyílt meg Krúdy Gyula emlékére, a nagy sikert aratott Vörös Postakocsi című regényéről elnevezve. 2002-ben egy teljes felújítás után november végen megnyitotta kapuit vendégéi számára egy régi "legenda" az újjá született Vörös Postakocsi étterem.

Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pihenés fürdőbelépővel
Pihenés fürdőbelépővel
2025.03.01-ig
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Vörös Postakocsi Étterem Budapest vélemények

Átlagos 2016. december 17.a párjával járt itt
Előre foglaltattam az interneten asztalt mert nem tudtam mennyire telített a hely. Mikor megérkeztünk negyed ház volt, de ettől függetlenül a foglalt asztal megvolt. Az ételek árához képest a mennyiség nagyon kevés, de a minősége nagyszerű volt és a kiszolgálás is udvarias és figyelmes volt. A mellékhelyiség igényes és tiszta.
Kiváló 2016. október 14.családjával járt itt
Unokatestvérem születésnapi meglepetés buliját tartottuk ebben az étteremben. Nagyon szépen előkészítették a termet a vendégek fogadásához. Nagyon jó hely, kedves kiszolgálás és az étel is finom volt. Az italok bőséges választékban vannak, a limonádé nagyon finom. A pincérek figyelmesek voltak. A hangulat nagyon jó volt. Családi összejövetelek szervezéséhez is nagyon jó helyszín.
Kiváló 2016. október 2.családjával járt itt
2016. szeptember 24-én tartottuk az esküvőnket a Vörös Postakocsi étteremben. Az ételek, a kiszolgálás, a terítés, a hangulat mind kiváló volt. Nagyon jól éreztük magunkat itt is szeretném megköszönni az úrnak a kedvességét, segítőkészségét és precizitását.

Üdvözlettel
Vörös Postakocsi Étterem válasza
KÖSZÖNJÜK nagyon jó és értékes véleményét éttermünkről a személyzet és magam nevében. [Moderálva - a szerk.]
2016. október 11., Hankusz Ödön, vendégkapcsolati manager
2016. február 16.a párjával járt itt
A hely egyszerű, letisztult, inkább retró jellegű, magyaros étlappal. A pincérek úriemberek, maximálisan odafigyelnek a vendégekre. Segítenek a köret és ital kiválasztásában is. A kiszolgálás is relatív gyors. Az ételek külsőre igazán jól néznek ki, mennyiségük viszont elég kevés.
Kiváló 2016. január 4., kollégákkal járt itt
Karácsonyi vacsorához helyszínt keresgélve találtuk meg ezt az éttermet a neten. Kedvező áron hirdetett igen színvonalas menüt. Nem csalódtunk, mert a legtöbb étel nagyon ízletes volt ( a harcsát külön a figyelmébe ajánljuk mindenkinek ) és a korlátlan italfogyasztás is kielégítette a társaság szomját.
Kiváló 2015. május 5., csoporttal járt itt
Az étterem nagyon jó helyen, egy sétálóutcában helyezkedik el. Régi, antik bútorokkal van berendezve, nagyon hangulatos. Halászlevet ettünk és lángoló Gundel palacsintát. Utána remek olasz kávét ittunk. Mindennel meg voltunk elégedve. A személyzet is rendkívül kedves volt. Nagyon tudom ajánlani a helyet. Érdemes elmenni oda abédre is és vacsorára is.
Vörös Postakocsi Étterem válasza
Nagyon szépen köszönjük dicsérő szavait . Reméljük , hogy máskor is ilyen jó véleménye lesz éttermünkről.
Tisztelettel.
Hankusz Ödön
manager
2015. május 12., Vörös Postakocsi Étterem, vendégkapcsolati manager
Kiváló 2015. március 15.a párjával járt itt
A kiszolgálás és az ételek is kiválóak voltak, mint mindig. :-)
A finom borokhoz a szakács olyan ételeket alkotott, amikről csak felsőfokon lehet beszélni, fantasztikus élményt nyújtottak együtt.
Bár sokan voltunk, az ételek és borok mindig a megfelelő időben érkeztek.
Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. április 9.a párjával járt itt
Az étlapon nem szerepel rengeteg fogás, kifejezetten a magyaros ételekre (ezen belül is a libamájra) specializálódnak. Az étel nem volt 100 %-os, de kellemes élményt nyújtott, meglehetősen ízletes volt. Borok tekintetében erős a kínálat és sokféle italból lehet választani.
2014. április 9.a párjával járt itt
A Torkos csütörtökön jártunk Önöknél. Nagyon hangulatos volt az étterem, minden étel ízletes és jó nagy adag volt. A telt ház ellenére gyorsan érkeztek az ételek és tökéletes volt a hőfokuk. A bor kifejezetten jó volt, bár picit lehetett volna hidegebb. A pincér udvarias és gyors volt.
2013. december 10.barátokkal járt itt
Társasággal voltunk Önöknél. Mindenkinek nagyon tetszett az étterem színvonala, hangulata. Az ételek nagyon ízletesek voltak, a kiszolgálás különösen. A pincér figyelmes , szakmailag képzett volt. Tanácstalanságunk miatt az étterem specialitásait ajánlotta, amiben nem csalódtunk. Másoknak is ajánlani fogom az éttermet. Mindent köszönünk. Tisztelettel. Margó.
Vörös Postakocsi Étterem Budapest a térképen
1092 BudapestRáday u. 15.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • brunch • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar