Sok jóból kiváló :)

Vostro BudapestVostro Budapest a térképen

Kiváló 2016. áprilisban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2016. április 7.
A Vostro nevű helyen már voltam egyszer úgy négy-öt esztendeje, akkor is tetszett az ízlésesen berendezett parányi galériás egység, úgy emlékszem, sört ittunk. S mintha az lett volna a neve, hogy Nostro gastronomy.
A minap ismét erre vitt az utam s gondoltam betérek. Szeretem frissen préselt narancslével indítani a napot, úgyhogy azt kértem. Előre kifacsarták, majd kiöntötték egy kancsóból, ezt nem bántam, mivel sietős volt a dolgom. 540 ft-t fizettem két decire.
Tartanak igényes szendvicseket is.
A sietség dacára leültem kicsit a galérián, ahol a székek nem voltak még lepakolva az asztalokról, úgyhogy magam szabadítottam fel egyet.
Miközben iszogatom a narancslevet, hallom, ahogy az egyik kislány mondja a pultban másiknak: „jó lenne, ha ma is vámpírban nyomnák a vendégek, hogy lemegy a nap és eltűnnek, hogy hamarabb hazaérhessünk.” Nem vettem rossz néven az amúgy sem nekem címzett bemondást, inkább jót szórakoztam rajta és lejegyeztem.
Tetszett a hely, megyek még.
Vostro Budapest - MosdóVostro Budapest - EgyébVostro Budapest - Étel/italVostro Budapest - EgyébVostro Budapest - BelsőVostro Budapest - BelsőVostro Budapest - BelsőVostro Budapest - BelsőVostro Budapest - Külső kép

Vostro további értékelései

2017.04.16egyedül
2011-12-ben még Nostro néven ismerhettük ezt a helyet, aztán némi zárva tartás és átmeneti idő után megújulva Vostro néven nyitott ki újra 2013-ban, azt nem tudom sajnos, hogy csak a név változott-e vagy a tulajdonosi háttér is. A Vostro-ban elmondásuk szerint az olasz garsztropub vonalat viszik,...
2016.05.16családjával
A Vostrot az egyik ismerősünk nyitotta meg. Amikor megnyílt nem sokkal utána elmentünk meg látogatni a helyet. Egy brownie-t választottam. Finom volt és olcsó. Fent ettem meg. A hangulat jo. Még visszatérünk
Gotthard Hotel Szentgotthárd - Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel
Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel
2025.03.17-ig
Gotthard Hotel Szentgotthárd
Hotel Piroska Bük, Bükfürd? - Két éjszakás ajánlat
Két éjszakás ajánlat
2026.04.23-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürd?
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz