Kerestem, de nem találtam...

Le Méridien Budapest BudapestLe Méridien Budapest Budapest a térképen

Kiváló 2016. áprilisban, üzleti partnerrel járt ittÉrtékelt: 2016. augusztus 14.
Próbáltam keresni a hibákat, azután az apró hibákat, de nem találtam. Igaz nem ezzel kezdtem, csak egyszerűen elfogott egy érzés, hogy valami nem stimmel, azután rájöttem, hogy az nem stimmel, hogy minden stimmel, és ekkor próbáltam keresni...,de nem találtam. Nekem egyszerűen minden tökéletes volt, a „lépcsőház”, a lobby a személyzet, a publik wc-k tisztasága, a szoba elrendezés és berendezés, a reggeli, a felszolgálás, mind ezt úgy, hogy nem veszed észre, de ott vannak ugrásra készen és olyan „otthonos” hangulatban.
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló
Le Méridien Budapest Budapest - BelsőLe Méridien Budapest Budapest - BelsőLe Méridien Budapest Budapest - BelsőLe Méridien Budapest Budapest - VendéglátásLe Méridien Budapest Budapest - VendéglátásLe Méridien Budapest Budapest - VendéglátásLe Méridien Budapest Budapest - VendéglátásLe Méridien Budapest Budapest - VendéglátásLe Méridien Budapest Budapest - VendéglátásLe Méridien Budapest Budapest - BelsőLe Méridien Budapest Budapest - BelsőLe Méridien Budapest Budapest - VendéglátásLe Méridien Budapest Budapest - BelsőLe Méridien Budapest Budapest - BelsőLe Méridien Budapest Budapest - BelsőLe Méridien Budapest Budapest - BelsőLe Méridien Budapest Budapest - BelsőLe Méridien Budapest Budapest - SzobákLe Méridien Budapest Budapest - SzobákLe Méridien Budapest Budapest - SzobákLe Méridien Budapest Budapest - BelsőLe Méridien Budapest Budapest - BelsőLe Méridien Budapest Budapest - BelsőLe Méridien Budapest Budapest - BelsőLe Méridien Budapest Budapest - BelsőLe Méridien Budapest Budapest - Belső
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon
Hajókázás a Balatonon