Jó színvonalú hostel a Blaha közelében

Marco Polo Top Hostel BudapestMarco Polo Top Hostel Budapest a térképen

2015. márciusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2015. április 5.
Többször jártam már ebben a hostelben, külföldi és vidéki ismerőseink rézére is ajánlottuk. A 2 fő vonzereje a belvárosi elhelyezkedés, valamint a kedvező ár. Ezen kívül más extrákat nem tud felmutatni a hely. Kontinentális reggelit lehet kérni, de opcionális.
A 2 külön ágyas szoba egyszerűen felszerelt, de tiszta és rendezett, nem lepukkant.
A környéken a parkolás elég problémás, a sok egyirányú utca között 15 perce körözés után sikerült az érkezés estéjén parkolóhelyet találni. Az utcában több szórakozóhely is van, így az utcára nyíló ablakot éjszakára és hajnalra nem lehet nyitva hagyni. A Rákóczi út nagy autós forgalmának zaja azonban már nem szűrődött fel. A hostelben főleg bulizó fiatal külföldiek szállnak meg, ezért a folyosó és a szomszédos szobák felől is sok zajra és akár részeg üvöltözésekre érdemes felkészülni a nap bármely időszakában, ami nyilván nem a szálláshely hibája.
A személyzet normális, laza, barátságos.
Személyzet:Kiváló
Kényelem:
Szolgáltatások:Átlagos
Étkezés:Átlagos
Elhelyezkedés:
Marco Polo Top Hostel Budapest - Külső képMarco Polo Top Hostel Budapest - Külső képMarco Polo Top Hostel Budapest - Külső kép

Marco Polo Top Hostel további értékelései

2015.09.13családjával
Jóhely és kész nekem nagyon bejött és azt hiszem ezzel mindent elmontam szoval visszafogunk még térni
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Felejthetetlen pillanatok
Felejthetetlen pillanatok