NH Budapest City Hotel Budapest ★★★★

NH Budapest City Hotel Budapest
NH Budapest City Hotel BudapestNH Budapest City Hotel Budapest
NH Budapest City Hotel BudapestNH Budapest City Hotel Budapest

NH Budapest City Hotel Budapest bemutatkozása

NH Budapest City a Vígszínház történelmi épülete mögött található, nem messze a Nyugati Pályaudvartól és a város számos nevezetes látnivalójától. A Duna-part mindössze 500 méterre található a négycsillagos szállodától, és a Margit hídon továbbsétálva könnyedén elérhető a Margit-sziget, a sportolni és kikapcsolódni vágyók paradicsoma.

Thermal Panzió Igal - Igali lazítás fürdőbelépővel
Szalajka Fogadó Szilvásvárad
54.910 Ft / 2 fő / 2 éj-től büféreggelivel

NH Budapest City Hotel Budapest vélemények

Kiváló 2018. február 22.barátokkal járt itt
Jól megközelithető helyen van,szép a kilátás,jó. hogy ilyen közel van a Duna. Tetszett a szauna a társaságnak! A svédasztalps reggel finom és bőséges volt. A szobák berendezése igényes! A szobák és maga a szálloda tiszta. A szobalányok kedvesek voltak. A recepción segitőkészek voltak a beosztottak. A tréningterem szintén jó. Jó megoldás,hogy a szálloda alatt mélygarázs van!
Kiváló 2016. november 12.a párjával járt itt
A szálloda remek helyen van.
A szobák szépek és tiszták. A szobalányok kedvesek és remekül teszik a dolgukat.
A recepción dolgozók is segítőkészek mindenben.
Kiváló 2014. július 2.kollégákkal járt itt
Szakmai tréningen jártunk itt a munkatársaimmal. A helyszín nagyon kedvező, a Szent István krt-nál, a Vígszínház mögött, félúton a Jászai Mari tér és a Nyugati között helyezkedik el. A szálloda alatt mélygarázs található, melynek napi díja van, de érdemes igénybe venni, mert a környéken alig van parkolóhely, és fizetős az egész környék.
NH Budapest City Hotel Budapest - BelsőNH Budapest City Hotel Budapest - BelsőNH Budapest City Hotel Budapest - VendéglátásNH Budapest City Hotel Budapest - VendéglátásNH Budapest City Hotel Budapest - VendéglátásNH Budapest City Hotel Budapest - BelsőNH Budapest City Hotel Budapest - VendéglátásNH Budapest City Hotel Budapest - VendéglátásNH Budapest City Hotel Budapest - BelsőNH Budapest City Hotel Budapest - VendéglátásNH Budapest City Hotel Budapest - Külső képNH Budapest City Hotel Budapest - Külső képNH Budapest City Hotel Budapest - Külső képNH Budapest City Hotel Budapest - Külső képNH Budapest City Hotel Budapest - Külső kép