Arany János szobor Budapest

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Arany János szobor Budapest vélemények

Kihagyhatatlan 2024. március 31.egyedül járt itt
Arany János költőóriásunk monumentális emlékműve a Múzeum körúton, a Magyar Nemzeti Múzeum kertjében, a főbejárat lépcsősora előtt látható. Legutóbb a március 14i-én jártam itt, amikor a másapi ünnepélyes megemlékezésre készülődve már nemzeti díszbe öltözött a múzeum épülete.
Arany János szobor Budapest - EgyébArany János szobor Budapest - EgyébArany János szobor Budapest - EgyébArany János szobor Budapest - EgyébArany János szobor Budapest - Egyéb
2090
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 689 városban járt márFelfedező - 2250 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43232 feltöltött kép
Érdekes 2022. április 13.egyedül járt itt
A közelbe jártam gimnáziumba, szóval, korán tudatosult bennem, hogy ez a szobor itt van, a múzeum előtt. Amúgy is, Arany János volt talán aki a leginkább megszerettette velem a költészetet, több balladáját magamtól tanultam meg, minden kényszer nélkül. Annyira szépek, hogy évitizedeken át nem mennek ki az ember fejéből.
Arany János szobor Budapest - Külső képArany János szobor Budapest - Külső képArany János szobor Budapest - Külső képArany János szobor Budapest - Külső kép