Fehérló Étterem Bük, Bükfürdő

Fehérló Étterem Bük, Bükfürdő
Fehérló Étterem Bük, BükfürdőFehérló Étterem Bük, Bükfürdő
Fehérló Étterem Bük, BükfürdőFehérló Étterem Bük, Bükfürdő

Fehérló Étterem Bük, Bükfürdő bemutatkozása

Magyaros étterem,baráti árak,figyelmes felszolgálás.

Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd? - Legjobb ár
Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd?
Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Fehérló Étterem Bük, Bükfürdő vélemények

Szörnyű 2024. április 12.a párjával járt itt
Nem fogadjak a vendégeket udvariasan , parkolni az étteremnel nem megoldott,bár hamar hoztak ki a frissensult kaját , én hagymasrostelyost ettem ami több volt a hagyma , nagyon megsult a hasáb burgonya , a párom rántott karajt evett ami nagyon kikloffolva szinte lehetelnyi vékony volt . A pincér állandóan az asztal körül sétált és kérdezte minden megfelelő e ?
Kiváló 2022. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Ha jót akarsz enni gyorsan, sokat jó helyen feltétlenül keresd fel ezt a helyet! Bükre jössz csak ide gyere! Hajrá, így tovább Fehérló!!!!!Gratulálok!!!
Kiváló 2022. augusztus 15.barátokkal járt itt
Csak vacsorázni szoktunk megállni Finom bőséges adagok,kedves felszolgáló, családbarát környezet
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
Kiváló 2021. augusztus 29.a párjával járt itt
A szállásunk volt a Fehérló Vendégház. Ott étkeztünk. Minden reggel és egy vacsorát az első este. A reggeli svédasztalos volt. Felvágottak, kolbász, tojás, sajtok, stb. Az 5 reggelit lehetett még variálni, de mivel ugyanazok voltak, hosszabb időn keresztül már unalmas lett volna. A vacsora étlapról rendelt volt. Ott már volt választék. A helyhez képest megfelelő volt.
Fehérló Étterem Bük, Bükfürdő - EgyébFehérló Étterem Bük, Bükfürdő - EgyébFehérló Étterem Bük, Bükfürdő - EgyébFehérló Étterem Bük, Bükfürdő - EgyébFehérló Étterem Bük, Bükfürdő - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. július 19.barátokkal járt itt
Baráti társasággal látogattuk meg az éttermet egyhetes nyaralásunk alkalmával. Az udvar hangulatosan be volt rendezve,kiülős résszel. Az ételek nagyon ízletesek és hamar elkészültek. A felszolgálok nagyon profik.Egy adag étel tökéletesen megfelel az árának.Nem sorolnám a DRÁGA éttermek közé..Szívesen visszatérnék...
2017. január 18.családjával járt itt
Kuponos vacsorára tértünk be, akkor voltunk itt először. Telefonon foglaltunk helyet és ugye az 50%-os kupon is említve lett. Nagyon meleg volt és a kerthelyiségbe szerettünk volna,de sajnos csak bent volt hely.
Ez ami rontotta a hangulatunkat. Az ételek általában finomak voltak. A mi pincérünk nagyon kedves és barátságos volt. Az étterem tiszta. Biztosan visszatérünk.
Szörnyű 2015. szeptember 27.barátokkal járt itt
Mikor másodjára voltam ott száraz lehűlt és kemény sült kacsát kaptam, emiatt sokáig nem voltam náluk. Ma viszont különleges vendégfogadás volt; alig leültünk és a pincér (kb 45-50 éves körüli pocakos úriember) villám gyorsan oda dobta a három étlapot, mondtam neki hogy az egyikünk német nyelvűt szeretne, erre savanyú pofát vágott és felrobbant arccal indult kicserélni az étlapot de mikor hattal volt felénk szidkolozott.
Kiváló 2015. július 31.a párjával járt itt
Véletlen szerüen tértünk be ide. Már belépéskor éreztük ez egy nagyon jó családias hangulatú étterem, izlésesen berendezett, tiszta hely. Azonnal hellyet kínált nekünk, mint utobb kiderült maga a tulajdonos. Nagyon előzékeny, jó humorral megáldott, talpig uriemberről van szó. Rendelésünket pillanatok alatt felvette és az ételek is gyorsan elénk kerültek.
Kiváló 2014. szeptember 12.barátokkal járt itt
Már régen terveztük, most végre eljutottunk ebbe a szuper kaját készítő étterembe. Hárman voltunk, mindenki más ételt választott,isteni finom volt mindegyik. Hát a palacsinta a banános,mákos,vanília szósszal az a csúcs ! Biztos, hogy ide visszatérünk ! Kellemes volt a környezet, a zene, a kiszolgálás.
Kiváló 2014. július 7.gyerekekkel járt itt
Évek óta visszatérő vendégek vagyunk. Először nem itt szálltunk meg, csak betértünk, mert közel volt az étterem a szállásunkhoz. Az első "véletlen" látogatásból évről-évre állandó program lett. Most már mondhatni, visszatérő törzsvendégekké váltunk, már elképzelni sem tudnánk, hogy máshol szálljunk meg.
Fehérló Étterem Bük, Bükfürdő a térképen
9737 Bük, BükfürdőKossulth u. 38.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • széles borválaszték
H-K
Sze