Hotel Piroska Bük, Bükfürdő ★★★★

Hotel Piroska Bük, Bükfürdő
Hotel Piroska Bük, BükfürdőHotel Piroska Bük, Bükfürdő
Hotel Piroska Bük, BükfürdőHotel Piroska Bük, Bükfürdő

Hotel Piroska Bük, Bükfürdő bemutatkozása

2012-ben teljesen megújult a Hotel Piroska; új, modern szobákkal, saját élményfürdővel, gyógyászati részlettel, wellness-kínálattal várja vendégeit. Akadálymentesített, antiallergén, állatbarát szobák is igénybe vehetők.

A Hotel Piroska legnépszerűbb csomagjai

Hotel Piroska Bük, Bükfürdő - Két éjszakás ajánlat
Két éjszakás ajánlat
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő - Napi ár (1 éjtől)
Napi ár (1 éjtől)
Senior csomag örökifjaknak 2024
Hotel Lövér Sopron

Hotel Piroska Bük, Bükfürdő vélemények

Gyenge 2024. február 19.a párjával járt itt
A szobába érkezéskor észleltük (bár az nagyon zavaró nem volt, de 4 csillagos szállodához igen) hogy a lepedő lukas volt. Jeleztük a recepción hogy a szappantartó NEM volt feltöltve egyáltalán. A szobába bekészítve csak kéztörlő volt, kérésre kaptunk normál méretű törülközőt, illetve a köntöst is külön kellett kérni.
Átlagos 2024. január 3.a párjával járt itt
A fürdőszobában folyamatosan rendkívül kellemetlen szag volt, ami feltehetően a lefolyókból jött. A személyzet egyik része rendkívül kedves, szolgálatkész, képzett volt, míg volt egy-két személy, aki nagyon rontotta az összképet. Érkezéskor hiányos volt a szoba felszerelése. Pl. : kiégett izzó, hiányzó egészségügyi papír, törölköző.
Kiváló 2023. december 30.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, sehol nem tapasztaltam ( és ebbe beletartoznak nívós és ugyan ijen kategóriájú szállodák) ahol " karácsonyról beszélünk" minden nap (3) megérkezéstől majdnem a vacsoráig lehet fogyasztani. - többféle süteményből ,forralt borból, és más innivalóból, ami nem csak a felnőttek de a gyerekek számára is fogyasztható.
Szörnyű 2023. december 28.a párjával járt itt
Hideg szoba várta a vendéget
Egész szinten nem volt fűtés
84 Szoba séf kulcs nincs elveszett
Fürdőszobában mennyezeti világítás halott
Wellness nincs személyzet
Kinti jakuzzi motor halott 1000 éves
Gőz szauna nem működik bekapcsolás hoz kell a személyzet de az üveg ajtó nem nyílik
Kutyabarát szálloda , a vendég a kutyát szobában hadja reggel 8 órától egész nap ugat a személyzet nem tesz semmit
A pincér a mindenes a wellnessben is takarít
És napi 60000 / 2 fő forintot kérnek.
Szomorú és a vendégnek fizetni kell mint egy katona tiszt.
Kiváló 2023. november 3.gyerekekkel járt itt
Másodszor voltunk a Hotelben, és még biztosan megyünk oda pihenni. 4 és 6 éves gyerekeink nagyon jól érezték magukat, mi is felnőttek. Az ételek változatosak nagyon finomak, bőséges a kínálat. Személyzet nagyon kedves. Wellness részleg is szuper a víz hőmérséklete kiváló.
Minden nagyon szuper volt
Kiváló 2023. augusztus 22.barátokkal járt itt
Imádom a piroskát.Wellnes buli fanta.ki mit szeretne itt megtalálja.családbarát.prigramojjal teli napok.
2023. január 11.gyerekekkel járt itt
A személyzet kedves és segítőkész volt. Tisztaság rendben volt. A reggelinèl nagy választék volt, az ételek finomak voltak. A vacsoránál kisebb volt a választék, de találtam minden nap valami kedvemre valót. A legjobban az tetszett, hogy a wellness részlegen meleg volt, és a víz is meleg volt, így ki lehetett használni gyerekekkel!
Átlagos 2023. január 2.gyerekekkel járt itt
Hol a rántotta, pohár,tányér stb fogyott el, várni kellett a pótlásra. A gyerekeknek a + rendelt tej csak reklamálás után érkezett meg. A zuhanykabinban nem volt tisztálkodási szer, és a zuhanyrózsát nem lehetett felakasztani! ! ! A személyzet kedves, szolgálatkész, de minimalizált.
2022. december 31.a párjával járt itt
A párom glutén érzékeny az étkezés szempontjából és ilyen hozzáállást amit produkáltak,csak eddig 2 helyen kaptunk. Nagyon szépen köszönjük! Igen megleptek,hogy a párom ennyi mindent megkapott. A gyógyvizet hiányoltam a hotelben. A hotel nem tehet róla a vendégek viselgetéséről,de a csehek nem tudnak.
Gyenge 2022. december 28.családjával járt itt
A hotel messze helyezkedik el a strandtól. Kinézetre inkább apartman jellegű. A Wellnes rész szerény a medence hideg. A legnagyobb probléma, hogy majdnem megfagytunk a hotelben, spórolnak a mindenen. A fördőben a sarkok penészesek a zuhanykabin ajtaja leszakadva. Az ételek átlagosak a személyzet kedve. mI nem megyünk többet.
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő a térképen
9737 Bük, BükfürdőKossuth Lajos u. 60.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • szépségszalon • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • bioszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 6 kg-ig: 2500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 2500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó
Hotel Négy Évszak