Hunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő ★★★

Hunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő
Hunguest Hotel Répce Bük, BükfürdőHunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő
Hunguest Hotel Répce Bük, BükfürdőHunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő

Hunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő bemutatkozása

Az Európa-hírű gyógyvízzel rendelkező Bükfürdő Nyugat-Magyarország kedvelt üdülőterülete, Soprontól 50 kilométerre, a fővárostól 220 kilométerre, mintegy 2,5 óra távolságra található. A Hunguest Hotel Répce gyönyörű zöld környezetben várja vendégeit, az árnyas fák pihentető környezetbe hívogatnak.

Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd? - Legjobb ár
Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd?
Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények előfoglalással
Napi ár félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Hunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő vélemények

Kiváló 2022. március 26.barátokkal járt itt
Mindenkinek csak ajánlani tudom.Egy évbe kétszer elmegyünk .Kedves személyzete és híres gyógyvize mindig feltölt hónapokra
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 121 feltöltött kép
Kiváló 2019. október 16.barátokkal járt itt
Egy hosszú hétvégét töltöttünk el a szállodában. A személyzet kedves, segítőkész. A szoba tiszta volt. A wellness részleg nem üzemelt, de helyette a testvér szálloda wellness részlegét lehetett használni, ahová egy zárt folyosón lehetett átjutni. Félpanziós ellátásban volt részünk. Bőséges reggeli és vacsora kínálat várt bennünket.
Hunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő - VendéglátásHunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő - Vendéglátás
Kiváló 2019. július 22.a párjával járt itt
Igaz, a száloda már nem új. Ki figyelmes látja mit lehetne már javítani, de minden müködik hibátlanul. Alkalmazottak iparkodnak minden kívánságot teljesíteni. Konyha kitünö! Nem szokásom mindent dicsérni, inkáb keresem mit lehetne javítani, de itt nem lehet máshogy mondani, mind ahogy mondtam! Egyetlen kis kifogás - WIFI gyenge volt- de ez nem komoly baj.
Kiváló 2018. október 21.barátokkal járt itt
Két éjszakát töltöttünk el a szállodában. A recepciónál kellemes meglepetés várt ránk, mivel többszörös visszatérő vendégek voltunk,a szoba helyett apartmant kaptunk ugyanazért az árért. Nekünk nagyon tetszik, hogy közvetlen átjárás van a szálloda és a fürdő közt, így rossz idő esetén is egy fürdőköntösben lehet közlekedni.
Kiváló 2017. július 11.a párjával járt itt
A szálloda berendezése, tisztaság remek. A személyzet munkája gyors, udvarias, rugalmas. Gratulálunk! A szálloda szoláltatásához kapcsolódó wellnesben remekül éreztük magunkat. Nagyon jó, hogy át lehet menni a szállodából a fürdőbe, a fizikoterápiás intézetbe. Az ott kapott ellátásban sem lehet kifogásolni valót találni.
Kiváló 2017. január 15.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, a szálloda szolgáltatásaival maximálisan meg voltunk elégedve, a személyzet kedves, az étkezést különösen kiemelkedőnek értékeljük.
Kiváló 2016. július 10.a párjával járt itt
Remek volt az ellátás az ételek finoman és változatosak voltak. A személyzet kedves és segítőkész. Hiányosság, hogy nincs wi-fi a szobákban és kevés a magyar tv csatorna. A fűrdő kíváló. Mindenkinek ajánlom.
Kiváló 2016. január 9.a párjával járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve a programmokkal, nagyon praktikus az alaguti közlekedés a termál fürdöbe. Mi évek óta ott töltöttük a szilvesztert csak egy másik hotelben. Egyetlen dolog lenne amin jó lenne változtatni:
Mi nem vagyunk nagy étküek és jó lenne ha reggeli és ca. 15 óra körül lehetne vacsora helyett enni.
Kiváló 2015. október 26.a párjával járt itt
Kényelmes az átjárás a fürdőhöz. Nagyon finomak az ételek, jók a programok. Mindennel meg voltunk elégedve, remélem még lesz alkalom visszamenni. Ajánlom másoknak is.
Kiváló 2015. augusztus 31.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. Egy 5 és egy 10 éves korú gyerekkel voltunk. Az élményfürdő nagyon tetszett a gyerekeknek és nekünk is. Minden korosztály megtalálja benne a kikapcsolódási lehetőséget. Kár,hogy ez nem tartozik bele a szobaárba akár még választási lehetőségként is. Természetesen a Gyógyfürdő és strand is sok élménnyel szolgált.