Bonita Apartman Hotel Cserkeszőlő

Bonita Apartman Hotel Cserkeszőlő
Bonita Apartman Hotel CserkeszőlőBonita Apartman Hotel Cserkeszőlő
Bonita Apartman Hotel CserkeszőlőBonita Apartman Hotel Cserkeszőlő

Bonita Apartman Hotel Cserkeszőlő bemutatkozása

A Bonita Apartman Hotel Cserkeszőlőn található, 120 kilométerre Budapesttől, a 44-es főút mellett. A szálloda a Gyógy-és Strandfürdő mellett helyezkedik el, 67 kényelmes szobával, frissítő szolgáltatásokkal, közvetlenül a szobákba bevezetett termálvízzel.

3Szolgáltatás
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Bonita Apartman Hotel Cserkeszőlő vélemények

Kiváló 2013. április 14.a párjával járt itt
2012. augusztusban a házassági évfordulónkat, Cserkeszőlőn a Bonita Apartman Hotel **** a magyar puszta, termál paradicsomában töltöttük. Gyógyító luxus elérhető áron. A Bonita a szépség és a nyugalom szigete. Amikor megérkeztünk a recepción, mosolygós arcok fogadtak és kaptunk egy karszalagot.
Bonita Apartman Hotel Cserkeszőlő - Környék
Kiváló 2014. szeptember 14.a párjával járt itt
Párommal jártam itt a Bonita Apartman Hotelben,felejthetetlen hétvégét töltöttünk itt. A recepción rendkívül kedvesen fogadtak bennünket,a szoba szépen berendezett és tiszta volt,minden igényt kielégítően. A hotel udvarán szép tavacska volt,kacsák úszkáltak benne. Az étterem néhány perc gyaloglásra volt,változatos és bőséges étkezési lehetőséggel.
2014. február 18.a párjával járt itt
2014,január 20-22. között töltöttünk itt 3 napot. Nagyon jól éreztük magunkat a szálloda nagyon kellemes. Ami rossz volt, hogy részt kellett venni egy 3 órás fejtágítón, ahol üdülési jogot szerettek volna mindenáron ránk erőltetni, egész délelőttünk elment a három napból.
Kiváló 2015. február 5.a párjával járt itt
Mi a férjemmel már évek óta vissza járunk. Kedves személyzet,tiszta kényelmes szobák . ízletes ételek igazi pihentető napok várnak ránk! Mindig meglepnek valami újdonsággal ami külön jól esik. gondolok itt a kemencében sült finomságra amivel legutóbb vártak bennünket. a kis halastó közepén a padon igazi romantikus órákat töltöttünk. Nagyon szeretjük az itt töltött napokat köszönet érte.
Bonita Apartman Hotel Cserkeszőlő - Külső kép
Gyenge 2016. május 30.családjával járt itt
Nem a nyugalom és csend szigete. Zajos, hangos, esténként főleg. Az étterem tisztasága megfelelő, az ételek nem mindíg frissek, ezt bizonyítja, hogy bejelentés alapján az ANTSZ vizsgálja, e miatt nem üzemel . A személyzet , ha az édeke úgy kívánja udvarias, de vendégkörön kívül másokkal nem. Medencéknél úszómestert nem látni.
Gyenge 2015. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
Egy hétvégét töltöttünk itt feleségemmel és kisfiammal. Jó pár wellness szállóban, apartmanházban megfordultunk már együtt, de ez az első, ahova nem mennénk vissza. Az apartman jól felszerelt, tiszta volt, bár az ajtók nem csukódtak be az apartmanon belül, szorult mind, de ez nálunk nem volt gond.
Kiváló 2015. augusztus 28.családjával járt itt
1,5 éves gyerkőccel töltöttünk itt 4 napot augusztusban, nyugodt szívvel tudom ajánlani kisgyermekes családoknak, nekünk nagyon tetszett! Az apartman gyönyörű, tágas, igényes. Takarítani valóban nem jönnek, de van felmosó és seprű, úgyhogy tartható a rend. :) A kültéri medencék melegvizesek, főleg a gyermekmedence, felesleges is átmenni a fürdőbe jó idő esetén (mi megbántuk).
2014. augusztus 1.gyerekekkel járt itt
Tavaly töltöttünk itt néhány napot gyerekeinkkel. A debreceni Auchan áruházban " fűztek be minket egy akciós ajánlattal, mivel szeretjük a hosszú hétvégéket fürdéssel egybekötve eltölteni, így belementünk, hogy meghallgatjuk az előadást is, amit ott tartottak, cserébe olcsóbb lett a pihenés.
Bonita Apartman Hotel Cserkeszőlő - Külső kép
Kiváló 2014. június 9.a párjával járt itt
A Pünkösdi hétvégén 3 éjszakát töltöttünk itt párommal. Nem először jártunk ezen a helyen, csak eddig értékelést nem adtam le róla. Nagyon kényelmesek az apartmanok. A fürdőszobában termál vizes csap is van felszerelve, ami nagyon kényelmes megoldás, hiszen ki sem kell mozdulni és élvezhetjük a gyógyvíz jótékony hatását.
Kiváló 2014. május 27.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk a párommal itt. Kényelmes tágas szobák. A konyhában megtalálható,ami ilyen kikapcsolódásra elegendő. Szépen parkosított kert. Rögtön meghívtak halászlé ebédre. Majd megfürödtünk az udvaron levő medencében. Szaunáztunk is. Külön programokat szerveznek. Zárt parkoló. A csapból termál víz folyik.