Borterasz Debrecen

Borterasz Debrecen
Borterasz DebrecenBorterasz Debrecen
Borterasz DebrecenBorterasz Debrecen

Borterasz Debrecen bemutatkozása

A Borterasz Restaurant and Wine Bar exkluzív étterme a főtér közepén helyezkedik el.
Várjuk Önöket ha: családi eseményt szeretnének megszervezni egy jól megközelíthető belvárosi étteremben, ha a párjával szeretne eltölteni egy kellemes estét, de tervezzen velünk a napi menüket illetően is!

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással
Peró Vendégház Debrecen
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Spa ajánlat fürdőbelépővel
Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Borterasz Debrecen vélemények

2023. augusztus 12.egyedül járt itt
A hely Debrecen szívében, a Nagytemplom tőszomszédságában található, italai kitűnőek, ételei közül egy hátszín steaket kóstoltam, melyet mediumra sülve kértem. Kicsit ugyan túl lett sütve, de kategóriájában egész jól sikerült, a köret és a szósz egész jól sikerült. A borválaszték széles és jól átgondolt.
Borterasz Debrecen - EgyébBorterasz Debrecen - Egyéb
Borterasz válasza
Kedves vendégünk,
Köszönjük szépen a kedves értékelést, reméljük hamarosan újra találkozunk, látogatása óta sok fejlesztést eszközöltünk a konyha üzemeltetését illetően :)
Várjuk sok szeretettel!
2024. május 13., Borterasz, üzletvezető
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2452 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25988 feltöltött kép
Gyenge 2023. augusztus 10.barátokkal járt itt
Ritka, hogy egy kiváló atmoszférájú, kifejezetten igényesnek kinéző étteremben, ahol a kiszolgálás is remek, a konyha rontsa el az élményt. De lám, ilyen is van. Ettünk egy elfogadható, katarzismentes harcsapaprikást túrós csuszával (4950 ft + fsz díj), nem érte meg az árát.
Borterasz válasza
Kedves vendégünk,
Látogatása óta sok fejlesztést eszközöltünk a konyha üzemeltetését illetően, reméljük legközelebb elégedetten távozik majd tőlünk, mi minden tőlünk telhetőt megteszünk ezért!
Várjuk sok szeretettel!
2024. május 13., Borterasz, üzletvezető
Borterasz Debrecen a térképen
4025 DebrecenPiac u. 19.
06 70 708 91 98
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • koktélok • napi menü • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo