Flaska Vendéglő Debrecen

Flaska Vendéglő Debrecen vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már3 évnyi aktív tagság
2014. július 15.családjával járt itt
Jó hangulat!
Jó helyen a városközponthoz közel található ez a hangulatos szép étterem.Finom ízekkel,kedves személyzettel várják a vendégeket.Ünnepelni, vagy csak éhesen betérni egyaránt érdemes.Mindenkinek ajánlható jó kis hely.Szívesen visszatérek legközelebb is, jó és kellemes emlék, maradt.
Kiváló 2014. június 19.a párjával járt itt
Családias, hangulatos hely, jó érzés itt vacsorázni a hagyományőrző "díszlet" között: egy picit visszacsöppenhetünk a régi idők Debrecenébe. Igaz, nem a Piac utca sétáló részén van, de megéri megtenni azt a pár száz métert. Ár-érték arányban a belvárosban szerintem verhetetlen. Az adagok bőségesek, finomak.
Kiváló 2014. június 19.a párjával járt itt
Sokszor jártunk már itt a párommal, illetve a családommal is! Nekünk nagyon tetszenek a tájjellegű éttermek, csárdák, vendéglők. Szeretünk ide járni, mert belekóstolhatunk a helyi ízekbe, azt kapjuk, amire számítunk, kedves a kiszolgálás, finomak az ételek és "embörös" adagokat kapunk!
Kiváló 2014. január 21., kollégákkal járt itt
Először céges vacsora alkalmával jártam itt, német kollégáknak szerettünk volna egy-két magyaros fogást bemutatni. Minden fogás kifogástalan volt, a tálalás és az ízvilág is meggyőzte a vendégeinket. Ezután még többször visszatértem családdal, illetve 1-1 vasárnap alklamával a párommal is.
2014. január 18.barátokkal járt itt
Magyaros étlap, hangulatos hely, finom ételek. A Túróczy csülökmetélt valami fenséges! Ennyiért már érdemes is betérni, visszatérni! Sajnos a választék kicsit sovány, a kiszolgálás a gyenge forgalom mellett sem túl gyors, a pincehelyiség kissé levegőtlen... Összességében azonban mégis csak ajánlani tudom!
2014. január 4.a párjával járt itt
Vásárlás közben egy eladó ajánlotta, mikor megérkeztünk egy kicsit visszahőköltünk a szegényes, lepukkadt bejárat láttán, de azért bementünk. Láss csodát odalent a pincében egy nagyon hangulatos régi tradíciókat idéző kellemes helyen találtuk magunkat. A személyzet nagyon szimpatikus és segítőkész volt.
Flaska Vendéglő Debrecen - BelsőFlaska Vendéglő Debrecen - Belső
Gyenge 2013. augusztus 24.családjával járt itt
Ismet Debrecenben jartam, ismet a Flaskaba mentem. . . . sajnos. . . A regi izek eltuntek, szokvanyos, semmitmondo etlap. . zavaros magyarazkodas, hogy nincs az a bizonyos eloetel, de aztan megis van. . . . NAGYON sajnalom, hogy ilyen lecsuszott lett a Flaska, remelem, lesz, aki visszahozza a regi szinvonalat. Akiszolgalas viszont kivalo volt. Vissza a Hajdusagi eteleket! ! !
Flaska Vendéglő Debrecen - Belső
Kiváló 2013. június 26.a párjával járt itt
Reg elkerultem Debrecenbol, de ha hazamegyek , mindig a Flaskaban eszem..mert a nagymamam es anyukam foztjeit, izeit talalom meg! A berendezes meses:a muzeumban mar nem elfero falusi-eredeti-hasznalati tagyak adjak a diszletet.A "felszolgalok"-inkabb barati vendeglatok.Az etelek mennyisege mindig kifog rajtam-es a penztarcam sem marad ures.:-)
Flaska Vendéglő Debrecen - Belső