Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén

4,2
a 26 demjéni szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén
Egri Korona Borház & Wellness Hotel DemjénEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén

Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén bemutatkozása

Az Egri Korona Borház & Wellness Hotel az egri borvidéken, Egertől 13 km-re, az egerszalóki hőforráshoz vezető úton található.
A Magyarországon szinte egyedülálló technológiájú borászati vállalkozás nemcsak magas minőségű borok előállításával foglalkozik, hanem – hasonlóan a francia chateaukhoz, vagy az ausztrál winerykhez – borkóstolók és nívós szakmai rendezvények lebonyolítását, a borturizmus felvirágoztatását tűzte ki célul.

Natura Vendégházak Demjén - Legjobb ár
2026.04.01-ig
Hotel Villa Völgy Eger

Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén vélemények

2018. augusztus 23.a párjával járt itt
A párommal voltunk pár napot. Csendes, szép,különleges környezet,a wellness megfelelő. Az ételek is finomak voltak,igaz a választék lehetett volna kicsit több! A tisztaság is hagyott némi kívánnivalót! A személyzettel nem nagyon volt kapcsolatunk. Ettől függetlenül jól éreztük magunkat, a szép környezet kárpótolt mindenért! Ajánlom mindenkinek!
Kiváló 2018. július 2.a párjával járt itt
Már jártunk az Egri Korona Borházban, ezért is mentünk vissza és ismét nem csalódtunk. A személyzet szolgálatkész és kedves, az ételek finomak és bőségesek. Az új termáltó fantasztikus kikapcsolódást kínál az itt pihenőknek. Külön gyerekpancsoló van a kisgyerekes családoknak.
Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Külső képEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - KörnyékEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - KörnyékEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Környék
Kiváló 2018. május 9.családjával járt itt
Csendes, szőlőtőkékkel körbevett helyen van a szállás. Szobánk közvetlen kapcsolattal volt a wellnessrészleggel és a terasszal. A szoba galériás, kényelmes ágyakkal. Az étterem másik épületben található, nagyon finom változatos ételkínálattal, jó borokkal. A tófürdő rövid sétával megközelíthető.
Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Medence/kert
2018. január 16.a párjával járt itt
Karácsony után jártunk itt férjemmel. Megerkezeskor hatalmas szollobirtok közepébe érkeztünk. A szoba amit kaptunk nem felelt meg mert lépcsőn kellet volna meg kisebb zajos is mivel a vellnes házban volt a szoba. A recepción jeleztük minden szonelkul kaptunk egy önálló kiss házat. Ami hangulatos volt belső galériaaval ahol a hálót volt.
Gyenge 2017. december 15.a párjával járt itt
A személyzet nagyon bunkó, jobb szó nincs rá, főleg egy idősebb úr az étteremben. A fürdő része nagyon klassz, bár enyhe túlzás a hat meghirdetett medence, a lépcsős résznél. . . az egyik túl forró ( ki is van írva, hogy ne fürödjön benne), egy másik túl hideg, nem is használta senki. . . .
2017. november 21.gyerekekkel járt itt
Harmadjara jartunk itt.Azt vettem eszre hogy a szobak kezdenek lerobbanni.
Furdoszobaban letorni akaro szappantarto,falbol kiallo regi tarto maradvanya,a zuhanyrozsat nem lehetett raakasztani a tartora.
A termalto vize olyan forro volt hogy nem lehetett tiz percnel tovabb benne lenni.
Szegenyes svedasztalos vacsora az elmult ket evhez kepest.
Kiváló 2017. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
Az utóbbi másfél éven belül 3. alkalommal jártam Demjénben. Egyszerűen minden szuper. Unokáimmal két alkalommal voltunk nyári csobbanáson. Már tervezzük a következő nagy családi nyaralást. Ide mindenkinek el kell menni - mondták a fiúk,akik a Szigetközből érkeztek. Gyönyörű a tó. Minden igényt kielégítő. Csak így tovább és velünk. . . . .
2017. május 22.a párjával járt itt
A szoba kényelmes, az ágy kellemes volt, gyönyörű kilátással a hullámzó mezőkre , a szőlőre és a kinti medence részre. A wellness rész nagyon kellemes, jó hogy átjárás van a tófürdőbe. Az éjszakai termálvizes pancsolás különösen tetszett! A reggeli/vacsora finom és bőséges volt, kedves volt a kiszolgálás!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2017. május 11.gyerekekkel járt itt
Harmadjára látogattunk el a helyre egy januári meghirdetett akció alapján. Észrevehető az étterem kínálatának szűkülése, a vendégek skálájának szélesedése. Korábban ezmásabb volt, mostanra erősen hígulni kezdett. A kis házak fürdőszobájában polcok, de egy akasztó nincs, a törülközők szárítása nem egyszerű.
2017. február 16.a párjával járt itt
Egy év után újra eljöttünk. Nekünk bejön a hely, mert a cél, hogy kikapcsolódjunk és feltöltődjünk, amire 2 éjszaka elegendő, a szolgáltatások pedig megvannak hozzá. A külső és belső kialakítások jó ízlésről tanúskodnak. A kinti/benti úszómedencében tényleg lehet úszni, még ha a víz talán kicsit melegebb is ehhez.