Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén

4,2
a 26 demjéni szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén
Egri Korona Borház & Wellness Hotel DemjénEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén

Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén bemutatkozása

Az Egri Korona Borház & Wellness Hotel az egri borvidéken, Egertől 13 km-re, az egerszalóki hőforráshoz vezető úton található.
A Magyarországon szinte egyedülálló technológiájú borászati vállalkozás nemcsak magas minőségű borok előállításával foglalkozik, hanem – hasonlóan a francia chateaukhoz, vagy az ausztrál winerykhez – borkóstolók és nívós szakmai rendezvények lebonyolítását, a borturizmus felvirágoztatását tűzte ki célul.

Natura Vendégházak Demjén - Legjobb ár
2024.07.01-ig
Natura Vendégházak Demjén
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén vélemények

Kiváló 2016. május 3.barátokkal járt itt
Hetedszer is megérte idejönni, és visszajövünk! Hol találkozzon két barát időről-időre nagy beszélgetésekre? Épp egy ilyen helyen, ami Egerből könnyen megközelíthető, ahol szabad tér van a sétához, nagy beszélgetésekhez, ahol, ha telt ház van, akkor sincs zsúfoltság. Minden évszakban voltunk már, és mindig visszavágyunk.
Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Medence/kertEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - BelsőEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - KörnyékEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Medence/kertEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Medence/kert
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. április 24.gyerekekkel járt itt
Visszatérő vendégek voltunk (az első 2011-ben). A kis házak egyikében svolt a szállás. Az étterem távol, de nem jelentett problémát (akinek ennyi sok, ott már baj van! ). Az ételek választéka kisebb lett 2011-től, de ennek ellenére remekül étkeztünk. A gyerekeknek (sem! ) volt ptobléma, hogy márciusi időben egy másik épületben volt a fürdés.
Kiváló 2016. január 5.családjával járt itt
2015 márciusában jártunk itt négyen. Nagyon kényelmes szobáink voltak, lényegében a medence felett, így olyan meleg volt, hogy a hűvös esték ellenére is ki kellett nyitni az ablakot. Tetszett a mediterrán jelleg és főleg a nyitott medencék amiknek a vize finom meleg volt.
Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - VendéglátásEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Külső kép
Kiváló 2015. július 15.barátokkal járt itt
Most jártam ott júlusban. Nagyon szép hely, nyugodt, csöndes. Maximálisan lehet pihenni és élvezni a természetet. Mi nem a főépületben voltunk,hanem ott ahol a belső medence is. jó megoldás volt, hogy a szobák hátsó kijárata a medencékhez vezetett így rossz időben sem kell kimenni és lehet fürdeni. szép a medence és jó a vize.
Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - WellnessEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Medence/kertEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Külső képEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - KörnyékEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - KörnyékEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Medence/kertEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - VendéglátásEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - SzobákEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Külső képEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Medence/kertEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Medence/kertEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Külső képEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - KörnyékEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - KörnyékEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Külső képEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Külső képEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Medence/kertEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Medence/kertEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Medence/kertEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Környék
Kiváló 2015. március 24.barátokkal járt itt
Tegnap jöttünk haza Demjénből, visszatérő vendégek vagyunk az Egri Korona Borház Hotelben.
Voltunk már itt családostól a gyerekekkel, kettesben a férjemmel illetve baráti társasággal is.
Minden "változatban" nagyon jól éreztük magunkat.
A hotel egész területén érezhető a gondoskodás a vendégekről, tisztaság, segitőkészség, remek wellnes részreg, finom ételek.
Itt csak jól érezheti magát mindenki, érdemes kipróbálni.
Kiváló 2015. február 17.a párjával járt itt
Csodálatos napokat töltöttünk el az Egri Koronaborházban. A kiszolgálás első osztályú volt. az ételek bőségesek ízletesek,a itt a személyzet valóban a vendégekért van ,segítő készek ,figyelmesek! köszönjük ! még vissza térünk e csodás szőlő birtokra! csodálatos kirándulásokat tettünk a környéken.
Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Külső képEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Külső képEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Egyéb
Kiváló 2014. október 16.barátokkal járt itt
Most jártunk az Egri Korona és Borházban október 13-15. -én az őszi nyárban. Olyan csodálatosan szép a környezet a hotel, ha olyan fényképeket készítünk akár valamelyik mediterrán szállodának is el lehetne adni. Az étteremben remek ételek és italok széleskörű választékát biztosítják. A személyzet nagyon barátságos.
Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Külső képEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Külső képEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Környék
Kiváló 2014. szeptember 29.a párjával járt itt
2014 július végén töltöttünk 5 napot párommal a "birtokon". Nagyon tetszett a környezet, a szállás, az ételek, egyszóval minden. Nekem főleg a szoba tetszett,tágas, galériás, közvetlen kijárattal a teraszra és a fedett medencébe is. A programban volt pincelátogatás borkóstolással egybekötve, nagyon kellemes volt.
Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Vendéglátás
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. szeptember 28.barátokkal járt itt
Baráti társasággal és némi fenntartással érkeztünk a birtokra, de ahogy kiléptünk a kocsiból minden kételyünk elszállt.
Csodálatos környezetben, tiszta rendezett családias hangulatú szállás, mosolygós, segítőkész,de nem tolakodó személyzet - és ez igaz még a kertészre is - fogadott bennünket. A borok és az ételek kiválóak, ízletesek. Már kinéztük a jövő évi időpontot, visszatérünk.
Vajda Erika
Kiváló 2014. augusztus 27.barátokkal járt itt
Baráti társasággal jártunk újra a wellnes hotelben.
Teniszeztünk,élveztük a wellnes minden szolgáltatását.
Beltéri,kültéri medencék,szauna,massage.
Nagyon jól sikerült a "meglepetés" születésnapi vacsora is,különtermet kaptunk és előre egyeztetett finom menűsort.
A kedvenc Rose-nkből is bőséggel fogyasztottunk.