Maximus Dunaújváros

Maximus DunaújvárosMaximus Dunaújváros

Duna Relax Hotel Ráckeve - Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Duna Relax Hotel Ráckeve
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Fried Kastély Hotel Simontornya - Senior ajánlat
Senior ajánlat
Fried Kastély Hotel Simontornya

Maximus Dunaújváros vélemények

Átlagos 2023. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
A Pizza Maximus egy elég széles étlappal működő büfé a dunaújvárosi Tesco parkolójában. Kínálnak a pizzák mellett többek között burgereket, wrapeket, rántott ezt meg azt (brokkolit, karfiolt, csirkemellet, sajtot, karajt). Sült hekket szerettem volna venni, szerepelt az is az étlapon, de éppen kifogyott, következő opcióm texasi csirkeszárny volt, kiderült, hogy az sincs.
Maximus Dunaújváros - EgyébMaximus Dunaújváros - EgyébMaximus Dunaújváros - EgyébMaximus Dunaújváros - EgyébMaximus Dunaújváros - EgyébMaximus Dunaújváros - Egyéb