Nevada Pub Eger

a 145 egri étterem közül
kocsma, pub
Nevada Pub Eger
Nevada Pub EgerNevada Pub Eger

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Agria Vintage Apartman Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Nevada Pub Eger vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
2015. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Egri sétánk során tértünk be az étterembe, ahol egy kellemes teraszon ültünk le. Mindegyikünk hamburgert fogyasztott, az átlagosnál sokkal jobb minőségű húspogácsa volt benne és a tálalás is tetszett. Az étteremben van csócsó asztal, és biliárd is, így mi csócsóztunk is.
Nevada Pub Eger - Külső képNevada Pub Eger - Étel/italNevada Pub Eger - Étel/ital
Szörnyű 2015. január 17.barátokkal járt itt
Ma délután beugrottunk egy gyors hamburgerre(szombat), hogy ne kelljen egy étteremben várakozni a rendelésre. 5 hamburgert rendeltünk. Kis idő múlva észrevettük, hogy rendelést felvevő hölgy felöltözött és elment. Gondoltuk vége a műszaknak.
2014. október 21.barátokkal járt itt
Júniusi egri turnénk utolsó előtti állomása volt a Nevada Pub, meglepetésünkre a konyha is nyitva volt. A berendezés elég kopott és jellegtelen, de mi ezzel nem törődtünk, jómagam kértem egy hamburgert, ami a tisztességes műfajban készült, értsd: nem papírvékony, azonosíthatatlan eredetű húspogácsa volt benne, hanem tisztességes marhahús, ahogy kell, megfelelően megsütve, a belevalók és a zsemle is ütötték a mércét.