Fagylalt és minden más

Édenkert ÉrdÉdenkert Érd a térképen

Kiváló 2021. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. május 8.
Nagyon jó hangulatú, fiatalos, napsütéses cukrászda Érd belvárosában, a körforgalomnál.
Nyáron a nagy közönségkedvenc a fagylalt, én is azt ettem. Ahogy megtudtam, a fagylaltjuk saját készítésű. Hideg eljárással, friss gyümölcsökből, 100%-os pasztákból, hozzáadott cukorral, illetve a cukormentesek vagy stíviával vagy eritrittel készülnek. Adalékként olasz fagylalt alapanyagokat használnak. Glutén- és laktózmentes, illetve cukormentes fagylaltokat is készítünk.
Egész évben készítenek palacsintát és gofrit édes és sós verzióban, palacsintatortát.
Két oldalon van kiülős teraszuk, de a benti rész is nagyon világos, napsütéses, a hatalmas üvegablakoknak köszönhetően. Az egyik sarokban kis gyerekjátszót alakítottak ki a legkisebb vendégek részére.
Színes limonádékat és turmixokat lehet inni az ételek mellé.
Gofriból a négyszögletes és a nagy buborékos fajtát is készítik.
A legkiadósabb, akár ebédnek, főétkezésnek is beillő ételük a lepény, amit többféle töltelékkel kínálnak.
Barátságos, kedves kiszolgálás, árban is korrekt.
Hétvégén a fagyispultnál előfordulhat sorbanállás, illetve hosszabb várakozási idő a sok rendelés miatt.
Hangulat:Kiváló
Édenkert Érd - EgyébÉdenkert Érd - EgyébÉdenkert Érd - EgyébÉdenkert Érd - EgyébÉdenkert Érd - EgyébÉdenkert Érd - EgyébÉdenkert Érd - EgyébÉdenkert Érd - EgyébÉdenkert Érd - EgyébÉdenkert Érd - EgyébÉdenkert Érd - EgyébÉdenkert Érd - Egyéb
Garden Home Törökbálint - Legjobb ár
2025.01.01-ig