Bozi Rozi Csárda Fertőboz

Ensana Thermal Sárvár
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
2025.03.01-ig
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?

Bozi Rozi Csárda Fertőboz vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
2023. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Az ausztriai Familienparkból egész napos kalandok után tartottunk hazafelé Hidegségen lévő szállásunkra, útközben tervezetten itt álltunk meg vacsorázni, szállásadónk ajánlása nyomán, amely az ittjartam. hu értékelései alapján is jó választásnak tűnt. A mókás nevű csárda elnevezése a településre, Fertőbozra utal.
Bozi Rozi Csárda Fertőboz - EgyébBozi Rozi Csárda Fertőboz - EgyébBozi Rozi Csárda Fertőboz - Külső képBozi Rozi Csárda Fertőboz - Külső képBozi Rozi Csárda Fertőboz - EgyébBozi Rozi Csárda Fertőboz - EgyébBozi Rozi Csárda Fertőboz - MosdóBozi Rozi Csárda Fertőboz - MosdóBozi Rozi Csárda Fertőboz - Étel/italBozi Rozi Csárda Fertőboz - BelsőBozi Rozi Csárda Fertőboz - BelsőBozi Rozi Csárda Fertőboz - Étlap/itallapBozi Rozi Csárda Fertőboz - Étlap/itallapBozi Rozi Csárda Fertőboz - Étlap/itallapBozi Rozi Csárda Fertőboz - Étlap/itallapBozi Rozi Csárda Fertőboz - Étel/italBozi Rozi Csárda Fertőboz - Étel/italBozi Rozi Csárda Fertőboz - Étel/italBozi Rozi Csárda Fertőboz - Étel/italBozi Rozi Csárda Fertőboz - Étlap/itallap
Kiváló 2016. május 6.családjával járt itt
Kanadai rokonokkal voltunk a csárdában, ahol kiváló ételeket szolgáltak fel. Különösen a kapros hal ízlett. De finom volt a halászlé is. Kiváló volt a felszolgálás, a tisztaság, a figyelmesség. Sopronhoz közel van. Örültünk, hogy a gyógyvizéről híres Balf, valamint a hegykői Sára termál fürdő közelében ilyen színvonalas csárda található.
Kiváló 2016. április 9.családjával járt itt
Csaladi osszeroffenest szerveztunk ide, mar korabban lefoglaltuk az asztalt es megrendeltuk a talakat. Rendkivul rugalmasan kezeltek a varialasunkat, azt mondtak semmi akadalya. Sajnos a nagy eso miatt kesve erkeztunk, amit jeleztunk a csardanak, es annak ellenere, hogy mar zartak volna, azt mondtak megvarnak minket.
Bozi Rozi Csárda Fertőboz - Étel/ital
Kiváló 2015. szeptember 6.családjával járt itt
A nyáron jártunk a Fertő tó-nál és akkor tértünk be a Bozi Rozi étterembe. A hely kiváló, a személyzet udvarias,maximálisan kielégítik a vendégek kérését. Az ételek finomak,az adagjuk kiváló!Mindenképpen ide fogunk menni legközelebb is, ha arra járunk! Ajánlom mindenkinek,nem fog csalódni!
Kiváló 2015. július 5.családjával járt itt
Szuper minden, a fertő tó környékén a legjobb csárda és szállás egyben! ! Profi kiszolgálás és figyelmes mindenki mind az étteremben mind a panziójukban! Tiszta, családias, mindenben segítőek, nem tolakodóak, egyszerűen kiváló, szuper személyzettel! ! ! Menni fogunk még, mert mind a hármónknak igen nagyon tetszett! ! Csak így tovább Bozi Rozi! ! A legjobb! ! :) :) :)
Kiváló 2014. szeptember 22.a párjával járt itt
Amikor a környéken kirándulunk, akkor általában ide térünk be egy jó ebédre. Már sokszor jártunk itt, sokféle ételt kipróbáltunk de az én személyes kedvencem a Kacsasült párolt káposztával, burgonyagombóccal, áfonyalekvárral. Számomra megunhatatlan, csak két baj van vele, hogy mások is szeretik, így bizony már jártam úgy, nem jutott, és hatalmas adag, egyedül sosem bírom megenni.
Kiváló 2013. december 16.gyerekekkel járt itt
Csaladi vallalkozas 50 es 45 fos etterem 80fos kerthelyiseg 300 eves borospince. Boseges etlap magyaros etelek specialitas halaszle, haletelek. Vadaraguleves suru,hus omlos,husleves tiszta es jo a majgaluska. Kemenceben sult pikacsa nagyon jo fuszeres. Miko Istvan pecsenyeje marhaporkolt turoscsuszaval isteni. Borjuporkolt nokedlival kivalo es utoetelkent finom a somloi galuska.