Wellness Hotel Balaton Fonyód

Wellness Hotel Balaton Fonyód
Wellness Hotel Balaton FonyódWellness Hotel Balaton Fonyód
Wellness Hotel Balaton FonyódWellness Hotel Balaton Fonyód

Wellness Hotel Balaton Fonyód bemutatkozása

A Hotel Balaton Fonyód városában található, 100 méterre a balatoni kikötőtől és 250 méterre a strandtól. A hotel híres a IV. emeleti forgó üvegtornyáról, mely egyedülálló Magyarországon. A Bástya Kilátóból nyílik Európa legszebb panorámája, mely a Balatonra és a Balaton-felvidék hegyvonulataira nyílik.

Napsugár Kemping és Panzió Fonyód - Napi árak félpanziós ellátással
Napsugár Kemping és Panzió Fonyód
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Wellness Hotel Balaton Fonyód vélemények

Átlagos 2014. február 9.a párjával járt itt
Megérkezésünkkor a személyzet készséges volt,minden információt elmondott. A recepciós hölgy felkísért a szobánkba,ami minden igényt kielégített. A wellness színvonala megfelelő volt,de a sok vendég miatt választanunk kellett délelőtt ill. délután szeretnénk-e igénybe venni. :( A vacsora mennyiségre jó de minőségre nem megfelelő volt.
Szörnyű 2014. február 8.a párjával járt itt
Három napra mentünk a férjemmel ebbe a hotelbe, de egy éjszakát töltöttünk itt, nem birtuk tovább! Kaptunk egy szobát, ami a másik szobától egy ajtóval volt elválasztva. Megérkezésünk után lepihentünk, ám a szomszéd szobából üvöltő nóta tv-re ébredtünk. Felháborodva mentem a recepcióra, költözhettünk másik szobába.
2014. február 8.a párjával járt itt
Most értünk haza a pihenésből. Két éjszakát töltöttünk a hotelben. A személyzet figyelmes és mindent megoldanak. A szobák és hozzájuk tartozó fürdő pici, de tisztaság van mindenhol. Két szoba között szimpla szobaajtó. Minden áthallatszik a szomszédból, elsőre ki is fogtunk egy "jó" szomszédot.
2014. február 6.a párjával járt itt
Udvarias személyzet,segítőkészek,remek konyha,aki pihenni kíván remekül fogja magát érezni. Amit kértem maximálisan teljesítették. A wellness valóban szép! Az igazgató Úr igazi Úriember! Ha valakinek egészségügyi problémája van itt biztos segítséget talál. Csak azt sajnálom hogy nem tudtunk több napot maradni! Pihenten és jó élményekkel tértünk haza! Köszönjük!
Kiváló 2014. február 3.a párjával járt itt
Nagyon jó szívvel ajánlom nagyon jó véleményünk volt,nem értettük a negatív kritikát. Igaz jót valahogy nem szeretnek írni az emberek, pedig mindenben a vendégek kedvét keresik. Köszönjük szépen a személyzetnek. Aki pihenni szeretne az itt kipihenheti magát igaz a falak tényleg vékonyak,de ez semmiben nem akadájoza az ember nyugalmát
kecskeméti vendégek
2014. január 26.a párjával járt itt
Januárban az ünnepek után töltöttünk el 5 napot a szállodában. A szoba kicsi, nincs pakolási lehetőség. A törölköző és fürdőruha szárítást csak váltogatva lehet megoldani a radiátoron. A szoba és fürdő tiszta volt. A személyzet is nagyon kedves, mindenben a segítségünkre voltak.
Szörnyű 2014. január 4.gyerekekkel járt itt
Sajnos sikerült 3 napot eltöltenünk családommal ebben a botrányosan silány szinvonalú helyen. Ami nem tetszett: a szobák bejárati ajtaja alig zárható lakótelepi szobaajtó. Két különálló szobában mindent hallani az egyikből, ami a másik szobában történik, fürdőszoba 1 nm, elférni lehetetlenség. A reggeli botrány!
Szörnyű 2013. december 3.a párjával járt itt
A recepciós lány nagyok készséges volt, megmutatta a szobát. Délután 3-kor még nem volt kész. Este mikor visszatértünk meglepetéssel vettem észre, hogy van ugyan új ágynemű, de a lepedő nem vasalt. Kifejezetten kádas fürdőszobát kértünk, de a kádba dugó nem volt. Másnap pótolták.
Kiváló 2013. november 27.barátokkal járt itt
Üdv a Hotel Balaton szállodában! Nem értem azokat az embereket akik rossz véleményt írnak nem rég voltam a szállodában patika tisztaság uralkodik mindenütt A személyzet igazán kiváló az ételek házias jellegű a wellness
részleg remek a parolás ingyenes. Nem értem a rossz indulatú embereket egy remek szállodáról hogy lehet ilyet irni.
Szörnyű 2013. november 7.barátokkal járt itt
Baráti társaságunkkal vegyes érzelmekkel indultunk neki az október végi wellnessnek,miután elolvastuk az előttünk járók véleményét. A recepciós lányok nagyon udvariasak voltak,körbe vezettek megmutattak mindent,mit hol találunk. (ezt egyébként még egy szállodában sem tapasztaltam! )Mivel olvastunk a szobákról,ezért több szobát is megnéztünk,mire beköltöztünk.