Böngéssz a legfrissebb debreceni értékelések között!

Kiváló 2024. április 27. 14:01családjával járt itt
Nagyon finom volt minden, az ízvilág is egészen egyedi. A felszolgálók nagyon segítőkészek voltak. Az italok is nagyon ízletesek voltak. Nagyon szép tiszta az étterem.
Csokonai Söröző & Étterem, DebrecenCsokonai Söröző & Étterem, DebrecenCsokonai Söröző & Étterem, DebrecenCsokonai Söröző & Étterem, DebrecenCsokonai Söröző & Étterem, DebrecenCsokonai Söröző & Étterem, DebrecenCsokonai Söröző & Étterem, Debrecen
2024. április 21. 10:20a párjával járt itt
Általában meg voltunk elégedve, de nagyon kellemetlen volt, hirtelen jött hideg ellenére nem fűtötték be a szobánkat /22/! Ez rányomta bélyegét az egész ott tartózkodásunkra! Ez érthetetlen figyelmetlenség volt! ! !
Az éttermi ellátás és kiszolgálás viszont kiemelkedő színvonalú volt! Javaslom, hogy a jövőben ne kövessék el ezt a hibát!
Tóth Sándor és felesége
Gyenge 2024. április 11. 8:09barátokkal járt itt
Még le sem ültem, a pincér már kérte az italrendelésünket.
A limoncello gyanúsan édes volt -- nem szokás citromot tenni bele, citromlikőrről van szó.
A csirkemell kétszer, vagy ki tudja hányszor volt átsütve, de nyilvánvaló volt. A rizottó tocsogott a zsírban.
Nem tudtak tejhabot hozni a kávéhoz, helyette tejszínhabot, amelyet nem kértem.
Soha többé nem jövök ide -- most voltam először és utóljára.
Gyenge 2024. április 6. 21:15gyerekekkel járt itt
A személyzet maximális igyekezete és segítőkészsége sem tudta feledtetni a szálloda lepusztult állapotát, a hulló vakolatot, a régi, kimustrált bútorokat, a XX. század 70-es, 80-as éveit idéző miliőt. Talán egy 2 * szálloda esetében sem szerencsés, ha reggeliztetésnél a kávét leveses csészéből kell elfogyasztani.
2024. március 25. 14:12a párjával járt itt
Nagyon örültünk, hogy a cukorbetegségünk miatt megfelelő ellátást kaphattunk félpanzió keretében. A szakácsoknak és a felszolgálóknak örök hála érte. A reggeliztető munkatársaikhoz is szívből tudunk gratulálni. Értik a dolgukat, teszik is nagyon jól, és mindig mosolyognak.
Érdekes 2024. március 21. 20:59családjával járt itt
Szerintem nagyon szépen meg lett csinálva. Kellemesen éreztük magunkat. Az ára elég drága, de hát az ember nem is várt jobbat. Egyelőre nem érzem, hogy jobb/szebb, mint volt, de nem vált hátrányára az átalakítás.
Érdekes 2024. március 21. 20:56családjával járt itt
Lehet, nem én leszek a mérvadó, mert én imádok minden óriáskereket, de szerintem nagyon szép volt a kilátás. Sajnálom, hogy valójában elég drága, kevés kört megy és persze mindig hosszú a sor. De ez csak azt bizonyítja, hogy népszerű.
Kiváló 2024. március 21. 20:39családjával járt itt
Kellemes, hangulatos étterem. Az ételek nagyon finomak. Hatalmas adagot adnak, jó ár-érték arányban. A pincérek kedvesek. Fizetni továbbra is csak a tulajnak lehet.
Hüse Vendéglő, DebrecenHüse Vendéglő, Debrecen
Kiváló 2024. március 8. 5:33gyerekekkel járt itt
Messzemenőleg a legjobb hely ahová mostanában volt szerencsém betérni. A hely hangulata igazán varázslatos, - már elsőre otthonosan éreztük magunkat. Igényesen berendezett vendégtér, hangulatos zene, kedves kiszolgálás, finom ételek... na és a kávé... 10/10. Egészen biztos, hogy visszatérő vendégek leszünk.