Böngéssz a legfrissebb dunaföldvári értékelések között!

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2446 helyen első értékelőNépszerű író - 1401 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25727 feltöltött kép
Átlagos 2024. március 30. 13:15egyedül járt itt
Az Európa pékség, mint neve is sejteti, egyike az albán pékség-hadseregnek, ugyanazokat a termékeket kínálják, mint másutt. Érdekes, hogy Partiumban és Bánságban többnyire a burek is választékba kerül, míg ez belsőmagyarországi egységekben nem jellemző. Egy virslis leveles kértem, amit meg is ettem hazafelé az autóban.
500 forintba került.
Három pont.
Európa Pékség, DunaföldvárEurópa Pékség, DunaföldvárEurópa Pékség, DunaföldvárEurópa Pékség, DunaföldvárEurópa Pékség, DunaföldvárEurópa Pékség, DunaföldvárEurópa Pékség, Dunaföldvár
2024. március 30. 13:07egyedül járt itt
A Hoffmann kávézó volt idén a legjobb dunaföldvári élményem. Idén mondom, mert a halászcsárdás emlék azért maradandóbb. Liszt borokat tartanak, kommersz töményeket és söröket. Örömömre szolgált, hogy velős pirítóst is kínálnak, szép nagy kenyérszeletet kennek meg kellően vastagon jóféle fűszeres velőkrémmel, amit aztán hegyes erőspaprika karikákkal tálaltnak.
Hoffmann kávézó, DunaföldvárHoffmann kávézó, DunaföldvárHoffmann kávézó, DunaföldvárHoffmann kávézó, DunaföldvárHoffmann kávézó, DunaföldvárHoffmann kávézó, Dunaföldvár
Átlagos 2024. március 30. 12:59egyedül járt itt
A Marcipán cukrászda fősodratú egység, nem sok izgalmat ígér. A mákos sütemények bírnak némi vonzerővel ebből az iskolából irányomban, s mivel tartanak mákos guba tortát, ezt kértem. 780 forint volt. Nem hatott meg, nem volt élvezhetetlen, de ettem már sokkal jobban is a műfajban.
3 pont, de nem több.
Marcipán Cukrászda, DunaföldvárMarcipán Cukrászda, DunaföldvárMarcipán Cukrászda, DunaföldvárMarcipán Cukrászda, DunaföldvárMarcipán Cukrászda, DunaföldvárMarcipán Cukrászda, Dunaföldvár
Átlagos 2024. március 30. 12:56egyedül járt itt
A Torony söröző egy népszerű kocsma Dunaföldváron. A törzsközönség nem hinném, hogy jó néven vette volna, ha nekiállok feltűnően fotózni, így a képanyag szerény. Kommersz italokat kínálnak, legyen szó sörről, töményről vagy borról. Egy citromos Drehert ittam.
Torony söröző, DunaföldvárTorony söröző, DunaföldvárTorony söröző, DunaföldvárTorony söröző, Dunaföldvár
2024. március 30. 12:53egyedül járt itt
A Centrum étterem elsősorban pizzákat kínál, de szerepelnek a választékban burgerek, burritok, spagetti, rántott csirkemell töltve, sertéskaraj, gomba és trappista sajt is. A kiszolgálás kivételesen kedves és szívélyes, megérdemel 5 pontot. Egy normál méretű Jumbo pizzát kértem, ami 2600 forintba került.
Centrum Étterem, DunaföldvárCentrum Étterem, DunaföldvárCentrum Étterem, DunaföldvárCentrum Étterem, DunaföldvárCentrum Étterem, DunaföldvárCentrum Étterem, DunaföldvárCentrum Étterem, DunaföldvárCentrum Étterem, DunaföldvárCentrum Étterem, DunaföldvárCentrum Étterem, DunaföldvárCentrum Étterem, DunaföldvárCentrum Étterem, DunaföldvárCentrum Étterem, DunaföldvárCentrum Étterem, DunaföldvárCentrum Étterem, Dunaföldvár
2024. március 30. 12:48egyedül járt itt
Ritka eset, hogy nem azt pontozom, amit kóstolok. Az asztalokkal felszerelkezett és így helyben fogyasztási lehetőséget biztosító dunaföldvári Bikácsi húsbolt 900 forintos rántott húsos zsemléje gyengécske volt. De rendelkezem már olyan rutinnal, hogy egy felvágottakat is kínáló hentesboltban szemre megítéljem a termékeket.
Bikácsi Húsbolt, DunaföldvárBikácsi Húsbolt, DunaföldvárBikácsi Húsbolt, DunaföldvárBikácsi Húsbolt, DunaföldvárBikácsi Húsbolt, Dunaföldvár
Átlagos 2024. március 30. 12:45egyedül járt itt
A Piramis cukrászda fősodratú sütiket kínál, továbbá szemre albán fagyikat. Ezek közül a puncsot néztem ki, állagra jó volt, ízre nem élvezhetetlen, ha igazságos akarok lenni, akkor nem adhatok 3 pontnál rosszabbat neki. Vélhető, hogy ha valami gyümölcsöt választok, például almát, akkor lennebb pontoztam volna. A sütik is az átlagos, fősodratú szintet képviselték megjelenésre.
Piramis Cukrászda, DunaföldvárPiramis Cukrászda, DunaföldvárPiramis Cukrászda, DunaföldvárPiramis Cukrászda, DunaföldvárPiramis Cukrászda, DunaföldvárPiramis Cukrászda, DunaföldvárPiramis Cukrászda, Dunaföldvár
Gyenge 2024. március 30. 12:42egyedül járt itt
Az Oszi pékség egyike a megszámlálhatatlan albán pékségnek, elég szomorú volt látni, hogy ezekből kettő is működik, míg a korábbi pékségek meg bezártak. Az Oszi pékségben le is lehet ülni és helyben elfogyasztani a megvásárolt péksütit. Jómagam nem éltem a lehetőséggel, vettem egy mákos levelest, aminek kellemetlen szintetikus meggyíze volt.
500 forintba került.
2 pont.
Oszi Pékség, DunaföldvárOszi Pékség, DunaföldvárOszi Pékség, DunaföldvárOszi Pékség, DunaföldvárOszi Pékség, DunaföldvárOszi Pékség, DunaföldvárOszi Pékség, Dunaföldvár
Kiváló 2024. március 30. 12:38egyedül járt itt
A Földvári borházban a Czobor Gábor saját borain kívül sokféle remek bort lehet vásárolni illetve előzetes bejelentkezés esetén kóstolni is. A beltér hangulatos, a polcokon üvegtárgyak és borok, a kiszolgálás lehetne szívélyesebb. Egy saját készítésű, tölgyfahordós érlelésű Cabernet Sauvignon bort vettem 35001 forintért. Nekem ez az élmény megér 4 pontot.

Földvári Borház, DunaföldvárFöldvári Borház, DunaföldvárFöldvári Borház, DunaföldvárFöldvári Borház, DunaföldvárFöldvári Borház, DunaföldvárFöldvári Borház, DunaföldvárFöldvári Borház, Dunaföldvár