Böngéssz a legfrissebb hajdúszoboszlói értékelések között!

Szörnyű 2024. április 16. 18:46a párjával járt itt
Sajnos a szálloda tulajdonos váltás miatt több hónapig zárva volt! Mi a második héten voltunk, de még nem voltak teljesen felkészülve a vendégek zökkenőmentes fogadására! A gyógykezelések beosztása elég nehézkesen ment! Kevés volt a szakember! Elutazás napján nem működöt a bankterminált, ki kellett menni pénzt felvenni! Reméljük a következőkben javulást tapasztalnak a vendégek!
Kiváló 2024. április 8. 10:03a párjával járt itt
Nagypéntektől húsvét hétfőig voltunk a szállodában. Minden tiszta,rendezett. A személyzet segítőkész, kedves. A wellness részleg kielégítő, szép udvar, rengeteg napágy. Az étkeztetés kiváló. Sosem ettük ugyanazt. Teltház volt,de nem kellett várni,ha fogyóban volt valamilyen étel, azonnal pótolták.
Átlagos 2024. április 6. 16:28gyerekekkel járt itt
Ami nem tetszett: Sok az ukràn/ orosz vendèg akik nem igazàn vannak tekintettel màsokra sem az ètkezèsnèl sem a fürdőben bàr ez nem a szàlloda hibàja . A gyerekeknek van 2 jàtszószoba,egy a kicsiknek ès egy a nagyobbaknak ahol van xbox ,viszont az ott töltött 4 nap alatt nekünk a 3.
2024. március 23. 12:46a párjával járt itt
Nem a gundel étterem. Nyilván a kedves szép kártyás vendégek akik még a tányért is megennék mert "fizettek" érte mentalitásúak, azoknak semmi sem lesz jó ígyse úgyse.
Ez az étterem arra hivatott, hogy egyszerű, viszonylag gyors ételekkel kiszolgálja a fürdőzőket. Respekt a türelemért minden dolgozónak :)
2024. március 19. 11:27a párjával járt itt
Személyzet kiválóan felkészült, előzékeny segitőkész, kivétel a masszáson dolgozó túlzottan fiatal lányok. Reggeli választék böséges, örvendetes hogy preferálják a helyi termelőket csak a desszert kategória volt szegényes. Az un . gofri helyett a legegyszerübb bögrés süti is nagyobb élményt adna a nem konzervgyári minőségü lekvárokkal.
Kiváló 2024. március 11. 12:49egyedül járt itt
Nagyon kedves és szolgálatkész volt a személyzet. Az ételek rendkívül finomak voltak. A választék is nagyon bőséges volt. Amit hiányoltam: a tájékoztatás - mármint nem a személyzet részéről - jó lenne prospektus, kis térkép a szállodáról mi és hol található, árakkal. A szobával kapcsolatban: nagyon szép tisztaság, rend fogadott.
Átlagos 2024. március 5. 9:21a párjával járt itt
A szobával és a személyzettel nem volt gond, de az étkezéssel igen. Előre bejelentettem, hogy komoly ételintoleranciám van - sok élelmiszerre. Azt jelezték vissza nekem, hogy nem gond. A vacsorát megoldották, de a reggeli katasztrofális volt. Más hotelekben mindig volt tejérzékenyeknek való (tejfehérje érzékenység) kókusz, vagy szója joghurt, vagy kecske sajt.
Gyenge 2024. március 4. 9:45barátokkal járt itt
Életemben ennyi sértést és hazugságot, átverés szállás-ügyben még nem tapasztaltam. Pedig Magyarországon már számtalan helyen voltam. A Tesco Útra Készen Club keretein belül foglaltam és fizettem. Konkrétan: 1. A szállás és félpanzió ára 26000 Ft volt, 2+2 éjszaka. Ezt már régen kifizettem.
Szörnyű 2024. március 1. 8:02barátokkal járt itt
A zsebkendő méretű törölközővel mosogatószivacs hiányában elmosogattam, mert másra úgysem volt használható. Azt az átkozódást, útszéli mocskolódást, amit ezért kaptam. nem kívánom senkinek. A plusz pénzekről, amivel már érkezéskor megpróbáltak lehúzni? ! Későn érkezési felár 13. 30-kor stb. Az étterem viszont jó. Jól főznek és kedvesek, de csak ők sajnos. Ide többet nem jövök.