Silver Hotel Hajdúszoboszló ★★★★

Silver Hotel Hajdúszoboszló
Silver Hotel HajdúszoboszlóSilver Hotel Hajdúszoboszló
Silver Hotel HajdúszoboszlóSilver Hotel Hajdúszoboszló

Silver Hotel Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszlón, Magyarország keleti régiójában a négycsillagos Hotel Silver superior minden igényt kielégítő 170 klimatizált szobával, étteremmel, konferencia központtal, teljes körű wellness szolgáltatásokkal és sportolási lehetőségekkel várja a pihenni, kikapcsolódni, gyógyulni vágyó vendégeket.

A Silver Hotel legnépszerűbb csomagjai

Silver Hotel Hajdúszoboszló - Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló - Húsvét (min. 1 éj)
Húsvét
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdô

Silver Hotel Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2024. március 11.egyedül járt itt
Nagyon kedves és szolgálatkész volt a személyzet. Az ételek rendkívül finomak voltak. A választék is nagyon bőséges volt. Amit hiányoltam: a tájékoztatás - mármint nem a személyzet részéről - jó lenne prospektus, kis térkép a szállodáról mi és hol található, árakkal. A szobával kapcsolatban: nagyon szép tisztaság, rend fogadott.
Kiváló 2024. január 3.a párjával járt itt
Csodálatos szilveszteri partit kreált a szálloda. Böséges ellátás jó zene fantasztikus hangulat. Biztos vagyok benne 2024 szilvesztert az egész családom a szállodában tölti majd. Pihenésre és kedélyes szórakozásra vágyóknak kiváló lehetőség. Zenés vacsorák és tánc lehetősége mér csak hab a tortán. Gratulálok a tulajdonosnak.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük pozitív visszajelzését. Reméljük, hogy 2024 szilveszterén ismét vendégül láthatjuk Önöket.

Átlagos 2024. január 2.a párjával járt itt
Dicséret illeti a Szálloda dolgozóit udvarias, segítőkész, gyors intézkedéseiért, előzékeny viselkedéséért, az éttermi választékért.
Maga a Szálloda főépülete kissé "leharcoltnak" tűnt, és nem csak a bútorok állapotát illetően!
Ami nagyon nem tetszett az a folyamatos, a parkoló felől - zárt ablakon keresztül a második emeletre is beszűrődő - zaj volt. A zaj hajnalban kezdődött és tartott nap közben is, zavarva a pihenést
Kedves Vendégünk!

Köszönjük visszajelzését. Kollégáink mindig készséggel állnak vendégeink rendelkezésére. A zajra vonatkozó észrevételét továbbítottuk illetékes kollégánknak. Reméljük, hogy a jövőben ismét Vendégül láthatjuk Önöket.

Átlagos 2023. november 27.barátokkal járt itt
Az új épületben volt eredetileg a szállás foglalva, de az csak a helyszínen derült ki, hogy az étkezéshez a régi épületbe kell átmenni. Tekintettel arra, hogy wellneshétvégére érkeztünk, és nappal már csak 1-3 fok volt, nem akartunk vizesen kint járkálni. Kértünk szobamódosítást, amit rugalmasan, de felár ellenében megoldottak.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük pozitív visszajelzését, a wellness részlegre vonatkozó észrevételeit továbbítottuk illetékes kollégáink felé. Reméljük, hogy a jövőben ismét vendégül láthatjuk Önöket.

2023. augusztus 31.családjával járt itt
Többször voltunk ott. Parkolás megoldott, igaz fizetős. A személyzet nagyrésze kedves és segítőkész, de azért akad pár nem szimpatikus, mogorva arc is. A szobák tiszták. Az ételek, a választék pár nap erejéig elfogadható. Finomak és ízletesek az ételek. A város, a strand pár perces sétával elérhető.
2023. augusztus 7.egyedül járt itt
Aránylag tisztaság volt, de az ebédlő székek gusztustalan mocskosak.
Hiányoltam az egészséges zab pelyhet, de nem voltak reggeliző pelyhek sem. A barna kenyeret miért nem szeletelték fel úgy mint a fehéret, mindenki összefogdosta a szeleteléskor. Nem volt kenyér piritó sem.
Más 4 csillagos wellness helyeken szokott lenni.
Átlagos 2023. július 30.gyerekekkel járt itt
Nem titkolt célom, hogy valós képet nyújtsak a nyaralni vágyó, szállást keresőknek. A jó és rossz tapasztalatokat egyaránt meg írni hogy valós képet kapjunk. Így lesz ez most is. Hat napot töltöttem családommal a Hotel Silverben. Megérkezésünkkor csak mi voltunk a recepción, a hölgy bőszen gépelt, hosszú percekig váratott.
Silver Hotel Hajdúszoboszló - Medence/kertSilver Hotel Hajdúszoboszló - VendéglátásSilver Hotel Hajdúszoboszló - VendéglátásSilver Hotel Hajdúszoboszló - VendéglátásSilver Hotel Hajdúszoboszló - VendéglátásSilver Hotel Hajdúszoboszló - VendéglátásSilver Hotel Hajdúszoboszló - VendéglátásSilver Hotel Hajdúszoboszló - VendéglátásSilver Hotel Hajdúszoboszló - FürdőszobaSilver Hotel Hajdúszoboszló - FürdőszobaSilver Hotel Hajdúszoboszló - Medence/kertSilver Hotel Hajdúszoboszló - WellnessSilver Hotel Hajdúszoboszló - WellnessSilver Hotel Hajdúszoboszló - Vendéglátás
Kiváló 2023. július 23.egyedül járt itt
Minden nagyon jó volt: a szállás, az étkezés, a wellness, a szolgáltatások, az udvarias személyzet, a tisztaság. Csak a szoba kilátás nem tetszett, mert hiába az utcára nézett, a parkolót láttuk csak meg a szemben lévő Coop boltot. Legközelebb a medencére nézőt fogjuk kérni, mert ez így lehangoló volt.
Kiváló 2023. július 18.barátokkal járt itt
6-an voltunk a barátainkkal és nagyon jól éreztük magunkat! Nyilván minden szoba nem nézhet a kinti medencére, de jövőre megpróbáljuk Mi ( én és a férjem ) megszerezni! Köszönjük a kedvességet, a mosolygós arcokat, a tisztaságot, a finomabbnál finomabb ételeket, köszönünk mindent! 2024-es terveink között szerepel egy újabb Hotel Silver nyaralás is!
Gyenge 2023. július 4.családjával járt itt
Elég sok magyarországi szállodában fordulunk meg az év folyamán, [moderálva - a szerk. ] , így van összehasonlítási alapunk. Én azt gondoltam, hogy a Silver Hajdúszoboszló egyik legjobb szállodája. Nos csütörtökön érkeztünk. A vacsora ahogy korábban már mások is írták finom volt . Bár a választék elég gyér.
Silver Hotel Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás király sétány 25.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • gyógymedence • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 2000 Forint / éj (Foglalás szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 2500 Forint / éj (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár • cukrászda
Hotel Négy Évszak