Böngéssz a legfrissebb harkányi értékelések között!

Átlagos 2024. április 26. 16:04a párjával járt itt
Három szóval lehet jellemezni: csendes, nyugodt, minimalista. A szoba rendben volt, de az ágyak nagyon kemények voltak, TV helyett pedig egy számítógép monitor szolgált, nagyon kevés csatornával. A kilátás szép volt a szobából, mert a parkra nézett. Az ételválaszték nem nagy (3-4 féle főétel este, reggel a szokásos svédasztalos reggeli minimalista stílusban), de ami volt az finom, ízletes!
2024. április 25. 20:48a párjával járt itt
A személyzet nagyon segítőkész volt, a felszolgálók igyekeztek minden kérést teljesíteni. Nagy választék nem volt, de mindenki jól lakhatott.
A második nap kicsit szégyeltem magam, hogy nem betegként érkeztem, mert a gyógytornász kiküldte a medencéből azokat a vendégeket akinek nincs kiírva a vízi torna. Böven elfértünk volna egymás zavarása nélkül.
Kiváló 2024. április 21. 22:24a párjával járt itt
A heti ott tartózkodásunk alatt minden nagyon tetszett. Szuper volt minden. Étel, szoba, kérés teljesítés, masszírozás, mágneses ágy kezelés, gyógyvíz, lift. Szívesen ajánlom mindenkinek, aki rehabilitálni szeretné a testét.
Kiváló 2024. április 21. 13:23a párjával járt itt
Szezon előtt mentünk így kevesen voltak, viszont a hely hangulatos, jól néz ki. A kiszolgálás 10/10, a pincér kedves volt. Az étel ár/érték arányban jó volt és finom is volt. Mindenkinek ajánlom ezt a helyet!
Robinson Étterem, Harkány
Kiváló 2024. április 14. 11:09barátokkal járt itt
Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a kiváló szálláshelyet! Felejthetetlen 3 éjszakát töltöttem itt a Barátnőmmel. A személyzet, a welness, a szoba, az étkezés, a tisztaság kiváló! Külön köszönet az ajándék Bremer kezelésnek, és a masszírozásnak! A személyzet nagyon kedves, udvarias, segítőkész, figyelmes, ezért külön dicséretet érdemelnek!
2024. április 8. 19:46gyerekekkel járt itt
A személyzet nagyon segítőkész,az étkezés bőséges volt,nagy köszönet a külön kapott vegetáriánus ételekért. A szoba egyszerű,praktikus volt, kissé kórházi hangulatú a gurulós ágyakkal,nővér hívó csengőkell de elfogadható a hely jellegétől. A gyógy medence rész nyugodt,csendes,de a nyitva tartása lehetne hosszabb a jelenleginél.
Kiváló 2024. április 2. 11:18a párjával járt itt
A képek alapján amit hírdettek nem volt kinti medence. mivel már meleg volt kint az hiányzott. A személyzet kedves volt es a tisztaságra is figyeltek. Az ételek nagyon finomak voltak. Egy probléma volt a zuhanyzóban gyenge volt a víznyomás. Gyerekbarát és nagy hangsúlyt fektetnek az állatokra is. Összeségében azt kaptuk amire számitottunk. Mindenkinek csak ajánlanitudom ezt a szállodát.