Böngéssz a legfrissebb hévízi értékelések között!

2024. április 10. 14:17barátokkal járt itt
Már több alkalommal voltunk ebben a szállodában. Sajnos, az ételek választékát és minőségét tekintve komolyabb visszaesés történt, ennek nem örültünk. Nem tájékoztattak előre, hogy felújítás zajlik az egyik (alattunk lévő) emeleten, még 18:30 körül is fúrás hallatszott. Többszöri visszatérő vendégként elvártuk volna, hogy ettől megkíméljenek.
2024. április 7. 21:29a párjával járt itt
Személyzet kedves és segítőkész. A szoba és a folyosok tiszták rendezettek. Nem a leírásban megadott idöpontok voltak az étkezéseknél. Az ételek választéka bőséges, de az allergének nincsenek feltüntetve. Az élményfürdő csempéje koszos, régi zöld lerakódások vannak rajta.
Kiváló 2024. április 7. 10:33egyedül járt itt
Kellemetlen helyzetbe hozott a szobában (13 emelet) a WiFi teljes hiánya, amit egyébként a szerződésben mint kifizetett szolgáltatást neveznek meg. A recepció tanácsot adott, hogy az ajtóhoz közelebb próbálkozzam, mert a hálózat a folyosón van. Nem sikerült, egy emelettel lejjebbi folyosón sem. További tanács: a földszinti hallban.
2024. április 6. 8:03a párjával járt itt
Az oldalon foglaltam a csomagot, viszont megkerestem személyesen a szállodát speciális kérdés miatt, érdeklődtem megoldható-e akadálymentes szobába mennünk, rögtön kapcsolták az illetékest aki maximálisan segítőkész volt. Kérésünk meghallgatásra talált! A szoba tágas, gyönyörűen felújított, tiszta, elegáns!
Kiváló 2024. április 4. 6:48a párjával járt itt
Minden rendben volt a szállás hellyel kapcsolatban,
kényelmes tágas szoba,remek étkezési lehetőség finom
ételek elegendő mennyiségben,udvarias személyzet.
Ami kicsit rontott az egészen,hogy messze van a központtól,és
a kilátás a szobából egy ősrengeteg gondozatlan erdőre nézett !
Ettől függetlenül máskor is szívesen laknék itt !
2024. április 2. 17:12a párjával járt itt
Nem tetszett, hogy a wellness részlegen nem tudtak törölközőt biztosítani, nem is jelezték előre. S az éttermi részen vacsora közben megkezdték a terítést a reggelihez, de az asztalokat nem takarították le , így reggel morzsás , foltos asztalnál ehettünk. S a padló is tele volt lehullott morzsával.
Kiváló 2024. április 2. 16:13egyedül járt itt
A személyzet nagyon készséges,barátságos volt. Az ételek fantasztikus finomak voltak.Kulon elismerésem a konyhai személyzetnek,akik kiszolgálták a hotel vendégeit .....szerintem lehettunk tobb százan is..........A hotel elhelyezkedése is nagyon jó, nincs messze a kozponttól,jókat lehet a kornyéken sétálni.KOSZONET MINDENÉRT.
2024. április 2. 8:09a párjával járt itt
Tökéletesen felújított szálloda, szép étterem, az ételek, és választék, kiválóak, a személyzet, tisztaság tökéletes. :) A wellness részleg, nem csúnya, de a szálloda kapacításához képest, nagyon pici. A pezsgőfürdő oldalbefújói, mintha nem is lennének, annyira gyengén nyomják a vízsugarakat.
Átlagos 2024. március 30. 9:46a párjával járt itt
Pozitív: szoba minősége, a reggeli és a vacsora kíváló volt, mind a választékot, mind az ízeket tekintve. A recepciós dolgozók, szobaasszonyok udvariasak, szolgálatkészek voltak,
Negatív: a zuhanyzóból nagyom nehéz kijönni, nem praktikus az ajtó megoldása, a zuhanyzó bejárat /küszöb/ piszkos volt.
2024. március 30. 6:54a párjával járt itt
A szálloda 2 parkolóval rendelkezik szerencsére, mert ahová a GPS visz a főbejárathoz az kicsi és szűkös. Az épület mögött a måsik útról lehet behajtani a hátsó parkolóba ami már megfelelő méretű és árnyékos. A szobában az akasztó száma kevés (2), mert a köntösök mindig vizesek és ezt szárítani kell valahol.