Böngéssz a legfrissebb pécsi értékelések között!

Kiváló 2024. április 24. 7:19a párjával járt itt
Tetszett:
Dolgozók, segítőkészek, kedvesek probléma megoldók
Vonattal, busszal jól megközelíthető
A reggeli, minden igényt kielégit, svédasztalos gondolnak az étel érzékeny vendégekre is
Nagyon jó, hogy délben menüt lehet kérmi, 3 választható másodikból olcsón.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
Kiváló 2024. április 20. 13:25a párjával járt itt
Égervölgyi túra kiinduló pontján van az étterem, és milyen jó, hogy van. A fáradt vándor be tud térni egy ebédre. A hely nagyon hangulatos. Egy igazán kedves családi vállakozás. Ízletes, házias étlek. Kedves , gyors kiszolgálás. Nem véletlen, folyamatosan jönnek a vendégek. Akkora adag levest kaptam, hogy ketten alig bírtuk megenni. A fél adag is emberes.
Éger-völgyi Teca Mama Kisvendéglője, PécsÉger-völgyi Teca Mama Kisvendéglője, PécsÉger-völgyi Teca Mama Kisvendéglője, PécsÉger-völgyi Teca Mama Kisvendéglője, PécsÉger-völgyi Teca Mama Kisvendéglője, Pécs
2024. március 26. 15:22a párjával járt itt
Nagyon szèp tiszta szobák a wellness is jó volt annak ellenére hogy pici,viszont a vacsoránál hiányoltuk hogy nem volt feltüntetve milyen ètel van a tálakba mindig találgattuk vajon milyen leves,vagy hús stb ezt szerintem jó lenne pótolni,meg nem ártana egy itallap sem hogy mi mennyibe kerül.
Kiváló 2024. március 25. 8:12gyerekekkel járt itt
Nagyon szép, kulturált, közvetlen és rugalmas személyzet! Reggeli változatos és finom volt. A szoba jól felszerelt, nagy francia ágy, a gyerekkel 3 an elfértünk rajta. A Tv csatorna kiosztás nagyon alapnak az alapja, csak a gyerek miatt volt kevés, de mindennel meg voltunk elégedve! A hotel nagyon jó elhelyezkedése miatt gyalog mindent belehet járni , nem kell kocsiba ülni hozzá!
Szörnyű 2024. március 19. 8:53gyerekekkel járt itt
A fiammal 1 napos kirándulásra lementünk Pécsre. Tv torony kilátását megcsodáltuk és utána az étterembe ebédelni szerettünk volna. 15 perc várakozás után feláltunk, mert 1 felszolgáló sem jött oda az asztalunkhoz. 3 felszolgáló is elment az asztalunk mellett, de egyik se kérdezte meg, hogy mit szeretnénk.
Átlagos 2024. március 12. 15:04a párjával járt itt
Múlt vasárnap a párommal beültünk a cukrászdába. Kávét kértünk és szerettünk volna egy finom sütit enni. Sajnos ez nem sikerült. A süti romlott tejszagú volt, az ízén is lehetett érezni. Udvariasan megkértük a felszolgáló hölgyet, hogy szagolja, kóstolja meg, mert nincs rendben a sütemény.