Böngéssz a legfrissebb siófoki értékelések között!

2024. május 1. 9:20gyerekekkel járt itt
3 nap 2 ejszakat toltottunk a hotelben. Voltunk mar itt 5 évvel ezelőtt, akkor elégedettek voltunk. 2 eves kisfiunkkal voltunk, jatszószoba nagyon jó volt neki, élvezte nagyon. Wellness részleg gyerkoccel kicsit egyhangu volt, de igy is el tudott játszani a kicsi vízbe. A szemelyzet nagyon kedves volt, mindig kedvesek es segítőkészek voltak.
Átlagos 2024. április 29. 6:32gyerekekkel járt itt
A labirintus szerű folyosók,alig találtuk a szobánkat. A leg elfogadhatatlanabb a folyosó ezer éves padlószőnyegezése. Múlt századi. Szoba rendben volt,személyzet,bútorzat átlagos. Medence vize hideg. Az pozitívum, hogy zenés esteket szerveznek,és hogy központi fekvésű a szálloda. Igaz a Balaton távol van.
2024. április 28. 10:08a párjával járt itt
A párommal két éjszakát töltöttünk a CE Plaza Hotelben; tavaszi pihenés, wellnessezés céllal mentünk. A személyzet többsége kedves volt és segítőkész. A szoba kényelmes, bár a balkon és a fürdőszoba nem volt annyira hívogató, a célnak megfelelt.
Kiváló 2024. április 27. 12:47a párjával járt itt
A hotel nagyon szép,a szoba kényelmes és tiszta volt. A wellness részleg tágas ,jó volt a víz hőmérséklete,a szauna is szuper. A személyzet figyelmes és kedves ! Az ételek finomak voltak,reggelire vártunk valami újat ,de minden ugyanaz volt mint előző nap. A masszázst ajánlom mindenkinek! ! Összességében nagyon jól éreztük magunkat! ! !
Kiváló 2024. április 27. 1:44barátokkal járt itt
Másodjára voltam a hotelben,de most sem csalódtunk,ezért választottam újfent. A fiatal személyzet kedves,udvarias a szobák tiszták az ellátás is kifogástalan,bár csak a reggeli volt svédasztalos a vacsora tányérszervizes,de ez is 5 fogásból állt,a főételből és a desszertböl lehetett választani,de a hideg-meleg előételek és a leves sem hagyott kívánnivalót.
Szörnyű 2024. április 23. 9:46gyerekekkel járt itt
Nem lesz rövid de aki szeretne elmenni ide annak érdemes végigolvasni! Első körben leszögezném, hogy nem lejáratás céljából írom a véleményem, csakis a színtiszta igazságot írom le ami minket itt fogadott! Nekünk nagyon nagy csalódás volt, nemcsak mi, hanem rajtunk kívül nagyon sok vendég panaszkodott!
Átlagos 2024. április 23. 6:57a párjával járt itt
Nincs megfelelő tisztaság, poros torolkozoszarito, koszos fuggony, nem megfelelo takaritas
Reggelinél az ételek nem a legfrissebbek, pékáru sajnos szaradt nem friss, italautomatak nem mukodnek rendesen
Wellness reszlegben hideg van, a víz hidegebb mint a kiirt homerseklet, a kis torolkozo nem elegendo torolkozesre.
Kiváló 2024. április 22. 5:31a párjával járt itt
Mivel vonattal érkeztünk, nagyon kellemes csalódás volt az, hogy közvetlen az állomás mellett helyezkedik el a szálloda. Mi karácsonyt töltöttünk ott 4 Nap 3 Éjszaka, csodálatosak ételek, fantasztikus volt a wellness részleg, nagyon jó fej volt a szauna szeánszt levezető srác, És nagyon kedves, segítőkész volt a személyzet összes tagja, Összességében nagyon családias volt az egész ott töltött idő.
2024. április 20. 8:27gyerekekkel járt itt
Egy éjszakát töltöttünk a hotelben. Kicsivel 2 utan érkeztünk, problema nélkül atvehettuk korabban a szobánkat (15 órától volt hivatalosan). Szoba atlagos tisztaságú, az ágy alá persze nem kell benezni, de nem is ott eszünk/alszunk. Nagyon praktikus, h a recepcio kozeleben van a jatszoszoba. Igy az 5 es 6,5 éves fiaim rögtön betamadtak.
Kiváló 2024. április 15. 11:15a párjával járt itt
Mindennel meg voltunk elégedve a kiszolgálás remek volt az ételek bőségesek és nagyon finomak, a személyzett kedves és udvarias. A szoba gyögyörürű és tiszta volt be volt készítve pezsgő és gyümölcs. A masszás meg felülmulhatatlan volt. Hála istennek nagyon szép időnk volt. Máskor is menni fogunk.