Böngéssz a legfrissebb soproni értékelések között!

Gyenge 2024. március 25. 7:42a párjával járt itt
A félig feújított szállodában olyan szobát kaptunk ami a 70-es években volt menő!
A foglaltság mellett lett volna rá lehetőség biztos jobbakra is! A fürdőszoba kritikán aluli volt a kilátás az Lővérek helyett a napkollektorokra es a kiszolgálló épületre nézett. A wellness mendence vize hideg volt Pozitívum, a recepción barátságos fogadtatás,kitűnő ízletes reggeli és vacsora.
Gyenge 2024. március 21. 6:50a párjával járt itt
Hotel sziesztaban voltunk 3nap a családdal.A szállodában ép felújítás zajlik. A szoba egyszerű berendezése van
Nincs hütö .A tv élvezhetetlen. A fürdöszoba atlagos mondhatnám retro
Átlagos 2024. március 20. 15:54barátokkal járt itt
Már többször voltunk ebben a szálloban! Sajnos mikor ezelőtt voltunk éppen felújítás elött álltak, nem volt fűtés, az ajtó nem záródott , csőtörés miatt nem volt fél napig víz. Gondoltuk, ha felújították kicsit színvonalasabba lett, de nem nagyon, az egyik ágyat keresztbe középre tették a szobába így alig volt hely!
2024. március 19. 7:14a párjával járt itt
A szoba megfelelt, bár egy mini hűtő jó lenne a szobákban. Az erkelyre nem. lehetett kiülni, olyan piszkos volt, és a műanyag székek, mintha nem lettek volna soha tisztítva. Az etelek nagyon jók, és változatosak voltak. A wellnessre mintha kevésbe figyelnének. A víz sosincs feltörölve, csúszós, és a szaunára külön kellett szólni, mert kikapcsolt és nem figyelték. Ezektől eltekintve jól ereztük magunkat, jokat lehetett setálni.