Százéves Cukrászda Gyula

Százéves Cukrászda Gyula
Százéves Cukrászda GyulaSzázéves Cukrászda Gyula
Százéves Cukrászda GyulaSzázéves Cukrászda Gyula

Százéves Cukrászda Gyula bemutatkozása

A cukrászdát 1840-ben Salis András cukrászmester alapította. Az egykori cukrászműhely helyén cukrászmúzeumot rendeztek be. 2004-ben és 2014-ben felújították a cukrászdát. 2004 óta Balogh László cukrászmester és a Kézműves Cukrászat üzemelteti. A Százéves cukrászdában kóstolhatunk minőségi süteményeket, főzött fagylaltokat illetve Cadeau kézműves bonbonokat és csokoládékat.

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Kényeztető napok
Park Hotel Gyula

Százéves Cukrászda Gyula vélemények

Szörnyű 2022. október 11.a párjával járt itt
2022 10 10 hétfön délkörül voltunk a cukrászdába sajnálom hogy az eladok illetve közülük a fekete hajú erdélyi kinézetű nincs udvarias válaszra nevelve. nem volt kiirva hogy kérdezni nem szabad érdemes lenne a tulajdonosnak próbavásárlot megbizni ellenörzésre és a nem oda valokat eltávolítani mert az hogy drága valami az egy dolog de az udvarias kiszolgálás az már elemikövetelmény lenne.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 77 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1086 feltöltött kép
Szörnyű 2018. november 12.a párjával járt itt
A Gyulán töltött és mindaddig nagyszerű tapasztalatokat, élményeket hozó hétvégénk megkoronázásának szánva, vasárnap délután elmentünk ebbe a híres cukrászdába. Kár volt! Szó szerint és átvitt értelemben is, rossz szájízzel jöttünk el. Hogy nincs unicumos poharuk, ezért Gyulai pálinka feliratú pálinkásban hozzák ki a likőrt, az még hagyján.
Szörnyű 2018. augusztus 1.a párjával járt itt
Nagyon vártam már, hogy láthassam a Cukrászdát. Annak ellenére, hogy többféle ételallergiám van. Nem valószínű, hogy bármit is tudtam volna fogyasztani egy jó kávén kívül. Egy ideje már ott ültünk, körülöttünk kiszolgáltak, csak minket nem. A férjem teljesen normális hangnemben sźólt a pincér hölgynek.
Gyenge 2014. február 21.a párjával járt itt
Hangulatos a cukrászda, de számunkra nagy csalódás volt. A berendezés nagyon szép, a dolgozók viszont szerintem dolgozhatnának korhű ruhában, ha már százévesként hirdeti magát a cukrászda. Az árak nagyon magasak. El tudnám képzelni, hogy a sütemény mellé, egy kis pohár vizet is szolgáljanak fel!
Átlagos 2021. július 5.gyerekekkel járt itt
A hely nagy híre miatt néztük meg a helyét, de nem csábultunk el.
Sütiből nem volt választék. A fagyi finom volt 300 ft/ gombóc. 1 tábla csoki 990 Ft.
A személyzet kedves. Mindenre figyelnek.
Százéves Cukrászda Gyula - Külső kép
Átlagos 2021. április 30.a párjával járt itt
Sokan ajánlották, ha Gyulán járunk feltétlenül keressük fel. Számunkra nagy csalódás volt. A négy szelet tortából, kettő száraz volt, és kb. háromnapos. A 850,- ft /szelet, azért nem olcsó, elváltak volna hogy friss legyen. Pont a 100 éves torta volt a legszárazabb, mely a cukrászda nevét kapta...
Százéves Cukrászda Gyula - Étel/italSzázéves Cukrászda Gyula - Étel/ital
Átlagos 2017. augusztus 23.a párjával járt itt
Már gyanús volt a 100 éves jelző, de mivel nagyon ajánlották, hát megnéztük. A lányok nagyon szépek voltak, az tény. Többek mellett a cukrászda specialitását kértük, gondoltam, abban biztosan nem lehet hiba. Kihozták, és mi neki kezdtünk. Helyesebben csak akartunk, mert a villa bele se ment a süteménybe.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. augusztus 14.családjával járt itt
valoban visszamegyunk a multba, . . . . de ettol a helytol tobbet vartunk volna. . . . a hire miatt
Nincs igazan karbantartva, kicsit kopottas, de nem patinas, minden olyan elnyutt, dohos
A fagyi arakat(mi mast nem ettunk)ugy allapitotta meg a tulaj, h keptelenseg koppra kifizetni, hacsak nem egy tonna fempenzzel megyunk oda!
Átlagos 2016. május 3. járt itt
Gyulán töltött hétvégénk során azt mondták, hogy mindenképpen érdemes meglátogatnunk a cukrászdát. Hát párommal ki is próbáltuk. . . Az épület tényleg megérte a látogatást, nagyon hangulatos, visszarepíti az embert a múlt század elejére. A kiszolgálás kiválló, nagyon kedvesek a pincérlányok.
Átlagos 2015. augusztus 13.családjával járt itt
A sütemények valóban nagyon finomak,a hely is szép,de a kiszolgálás kritikán aluli volt. Vendéglátóhelyen ilyen unott, barátságtalan kiszolgálással ,mint amit a szőke hölgy produkált,már rég találkoztam. Sajnos ez mindenre rányomta a bélyegét, rosszul éreztük magunkat és bosszúsan távoztunk.