Amfora Apartmanok Gyula

Amfora Apartmanok Gyula
Amfora Apartmanok GyulaAmfora Apartmanok Gyula
Amfora Apartmanok GyulaAmfora Apartmanok Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Pihentető napok
Park Hotel Gyula

Amfora Apartmanok Gyula vélemények

Kiváló 2019. március 13.a párjával járt itt
A szolgáltatással és a helyel nagyon meg voltunk elégedve az ételek kiválóak és magas színvonalúak voltak, a fűrdő szobával volt egy kis kivetni valónk még pedig mivel tetőtérben voltunk így értelem szerű az alacsony mennyezet vigyázzni kellet hogy a WC-ről fel álva ne verjük be a fejünket.
Amfora Apartmanok Gyula - Vendéglátás
Gyenge 2019. február 2.családjával járt itt
Átverés a foglalásnál,extra felárat 8000 ft fizettetnek. A lepedö gyürött ( használt? ), a tussolóban tocsogott a viz,nincs száritási lehetöség a törölközöknek,sem hajszáritó. A személyzet egy része durván visszautasit minden kritikát, nyegle,primitiv; agresszivitása a tettlegességig ment és lökdösödni kezdett.
Kiváló 2018. november 16.a párjával járt itt
Kedves Utazók! Fiatal párként 2018. november 7-9-ig az Amfora panzió vendégei voltunk, ahonnan nagyon sok szép emlékkel tértünk haza. Kedvesen fogadtak bennünket, megkaptuk az üdvözlő italunk és az ott tartózkodásunk alatt bármikor lehetett fogyasztani a kávé automatából.
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Szörnyű 2018. október 26.a párjával járt itt
Kuponos oldalról [moderálva - a szerk. ] vásároltuk a kupont. Az ajánlat Grand Termál Apartman **** 3 nap/2 éj /2 fő teljes ellátással akciós ár 29990 ft. . . . . . ez így nagyon jó ajánlatnak tűnik. A honlapon a képek nagyon szépek és címnek a Vár utca 12/3 számot adja.
Amfora Apartmanok Gyula - BelsőAmfora Apartmanok Gyula - BelsőAmfora Apartmanok Gyula - BelsőAmfora Apartmanok Gyula - BelsőAmfora Apartmanok Gyula - Belső
Szörnyű 2018. szeptember 21.a párjával járt itt
Ahogy ideértünk ( szept . 17-én ) közölték , hogy plussz 11800 ft-ot kérnek ,mert főszezon van ! ! ! . . . vagy nem kell átvenni a szállást ,mert vendég annyi , mint fűszál a réten . ( Mivel innen tovább utazási terveink voltak ,ezért mégis , de nem jó szívvel , maradtunk ) A szoba : itt-ott pókhálók , a mosdó csapja a kezembe maradt .
Átlagos 2018. augusztus 30.a párjával járt itt
Kupon vásárlással kerültünk kapcsolatba a szálláshellyel először, és utoljára. Érkezéskor felmerülő plusz költségek szezon felár valamint hétvégi felár felszámolása nem korrekt. Főleg úgy, hogy foglaláskor rákérdeztem a szezon felárat elfogadom, mert azt foglaláskor megbeszéltük.
Szörnyű 2018. augusztus 24.a párjával járt itt
Ajándék gyanánt vásároltuk édesanyámák számára a kedvezményes kupont. Mivel ők nem tudtak elmenni, mi érkeztünk helyettük. Elmondása szerint már a foglalás is problémás volt, hiszen mindenféle plusz költségek merültek fel (ahogyan mindenkinél az olvasottak alapján) Csak "exkluzív" apartman (a vár utcában) volt elérhető ráfizetéssel.
Gyenge 2018. július 14.gyerekekkel járt itt
Én a gyerekeknek vettem ezt a wellness üdülést. Sajnos nem vagyok nagyon megelégedve vele, mert azzal kezdődött, hogy csak ráfizetéses szállás van, amire 7400 Ft. ot kellett még ráfizetnem. Mert az eredeti utalvány a standart szobába szólt és végén csak superior szobát adtak. Már itt átvágtak.
2018. július 2.a párjával járt itt
Az apartman fantasztikus. Az étkezés, amelyet tartalmazott a kuponunk olyan étteremben volt biztosítva, amely számomra messze volt a szálláshelytől. A személyzet hozzáállása az apartmanban bosszantó volt. Rejtett költségek merültek fel, mivel nem a kijelölt apartmanban, hanem másikban kaptunk szállást, 7400 Ft-ot kellett ráfizetnünk.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 113 városban járt márFelfedező - 79 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1059 feltöltött kép
Gyenge 2018. május 3.a párjával járt itt
Már többször jártunk Gyulán bonusszal, mint most is. Azzal kezdődőtt, hogy csak ráfizetéses szállás van, de nagyon kiváló. Sajnos nem az Akácos utcai ház volt, hanem 10 utcával arrébb, a Vár utcában. Az Akácos utcában volt minden, ami a bonuszban szerepelt:jakuzzi,medence, köntös, sószoba stb.
Amfora Apartmanok Gyula - EgyébAmfora Apartmanok Gyula - EgyébAmfora Apartmanok Gyula - KörnyékAmfora Apartmanok Gyula - KörnyékAmfora Apartmanok Gyula - KörnyékAmfora Apartmanok Gyula - KörnyékAmfora Apartmanok Gyula - KörnyékAmfora Apartmanok Gyula - KörnyékAmfora Apartmanok Gyula - Medence/kertAmfora Apartmanok Gyula - Külső kép