Amfora Apartmanok Gyula

Amfora Apartmanok Gyula
Amfora Apartmanok GyulaAmfora Apartmanok Gyula
Amfora Apartmanok GyulaAmfora Apartmanok Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Hunguest Hotel Gyula - Napi ár fürdőbelépővel
Napi ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Gyula
Aqua Hotel Gyula - Napi árak félpanziós ellátással
Aqua Hotel Gyula

Amfora Apartmanok Gyula vélemények

Kiváló 2017. július 14.a párjával járt itt
A szállás jó helyen fekszik, a személyzet kedves, segítőkész, az étkeztetés sajnos nehézkes, az ételek minősége sem megfelelő. Ezt leszámítva nagyon jól éreztük magunkat.
Kiváló 2017. július 10.barátokkal járt itt
Pár napot töltöttem csak el ebben a szállóban de nagyon meg voltam elégedve azzal amit tapasztaltam kedves és segítőkész személyzet csendes utca közel van minden a szálláshoz és a képek a valóságot tükrözik nem kamu fotókat használnak mint sok más szállás. Tervezem hogy egy hosszabb időre is meglátogatjuk a szállást. Én ajánlom szívvel mindenkinek és az árak is nagyon korrektek.
Kiváló 2017. április 26.a párjával járt itt
Az egyik legjobb hely ahol eddig megszálltam. A Várfürdő a Vár és minden egy percre van. A szállás nagyon kényelmes, jó felszerltségű. Saját wellness részleg is van, egyszerűen tökéletes:) csak ajánlani tudom mindenkinek aki Gyulára megy
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 62 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 181 feltöltött kép
Kiváló 2016. augusztus 27.egyedül járt itt
Egy utazási utalványomból kimaradt még egy kis pénz, amit gyorsan el kellett költeni, így jutottam az Amfora Apartmanba. A ház jól megközelíthető, a személyzet segítőkész. A parkoló 1 utcával arrébb van egy őrzött területen. Az étterem 5 perc sétával érhető el, a félpanzió itt vehető igénybe.
Amfora Apartmanok Gyula - SzobákAmfora Apartmanok Gyula - SzobákAmfora Apartmanok Gyula - SzobákAmfora Apartmanok Gyula - SzobákAmfora Apartmanok Gyula - BelsőAmfora Apartmanok Gyula - SzobákAmfora Apartmanok Gyula - Medence/kert
Kiváló 2016. július 29.a párjával járt itt
Ismerős által kaptuk ezt lehetőséget ,nem csalódtunk benne . Nagyon jól éreztünk magunkat :)Finomak voltak az ételek és változatosak . Közel volt minden ,Boltok, éttermek üzletek . . . . Tiszta ,rendes szobák . Jó megközelíthetőség . Kedvező belépő a strand területére . Kultúrális programok, nem csak hétvégén . Köszönjük szépen, kellemesen elfáradtunk :)