Alexandra1: 3 éj kisgyerekekkel a Dürer szárnyban - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
5. helyezett a 141 gyulai szállás közül

3 éj kisgyerekekkel a Dürer szárnyban

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 10.
3 éjt töltöttünk 2 kisgyerekünkkel a hotelban, a Dürer szárnyban. Egy 4*-os hotel elvárásainak megfelel. A szoba, fürdőszoba tiszta. A standard szoba 2 felnőttnek + 2 gyereknek nagyon kicsi. Más 4*-os hotelokban, ahol eddig jártunk (immáron negyedik éve 2x egy évben) még volt élettér a szobákban. Jó meleg volt a hotelban. Az étteremben is mindenhol tisztaság volt, finomak az ételek, bár a gyerekek a sült krumplit hiányolták (kicsit én is) és a rántott husit. Ezt leszámítva tényleg nagyon ízletesen főznek. A fürdőbe való átjárás jó. Sok medence van és az egyik gyógyvízbe gyerekek is mehetnek. Egy kis apróság, ami kisgyerekkel "macerás": a bejárati ajtót belülről nem lehet úgy zárni, hogy a gyerek ne tudja kinyitni (kilincs lenyitására nyílik is, hiába van elfordítva a zár). A szárítási lehetőség elég kevés (egy törölközőszárító radiátor a fürdőbe) 4 köntösnek, 4 fürdőlepedőnek, 4 hotel-törölközőnek.
A wifi használhatatlan volt, persze nem netezni mentünk a hotelba, de azért jó lett volna, ha elérhető valami (még a híroldal sem töltődött be több perc várakozás után sem), fotót is akartunk küldeni a nagyszülőknek, de nem sikerült, skype-lni velük meg pláne nem lehetett - az unokák nagy bánatára... Magyar nyelvű tv csatorna is kevés (M1, M2, Duna Tv, RTL Klub, TV2). Ezek közül az egyik azért lett volna jó, mert mivel kisgyerekekkel voltunk, az estéket is a szobában töltöttük, de se "normális" tv csatorna, se net.

Személyzet:
Kényelem (szoba): Átlagos

Szeretnéd követni Alexandra1 felhasználót?    Igen

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2017. január 15.
Minden tekintetben nagyon elégedett vagyok a szolgáltatással. Környezet,személyzet,étkezés,kiszolgálás,tisztaság és nem utolsó sorban ár mind-mind kiváló.

2017. január 13.
Nagyon jól éreztük magunkat a személyzet kiváló ,figyelmes, a reggeli és a vacsora lehetne egy kicsit változatosabb.Az ár-èrtèk ezáltal nincs összhangban, Nagy előny, hogy össze van kötve a Vàrfürdővela száloda ezáltal, szabad az àtjàràs.tágas szoba, tökéletes...

2017. január 13.
Nagyon jól éreztük magunkat a személyzet fantasztikusan kedves és oda figyelő a dürer szárnyban voltunk a tisztásag tökéletes ár érték arányban kicsit többet vártunk ami az étkezést illeti nem igazán volt választékos mondhatni elég sablonos a reggeli minden nap ugyanaz .Elhelyezkedésileg...

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Pihenésből ötös elő-és utószezon (min. 5 éj)
5-6 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny részére fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2016-09-01 - 2017-04-01
 - Húsvét (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, a Dürer szárny vendégei részére AquaPalota belépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Érvényes: 2017-04-14 - 2017-04-17
 - Csomagolj és csobbanj (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, Dürer szárny vendégei részére AquaPalota belépővel, wellness részleg használattal
Érvényes: 2017-01-01 - 2017-03-31