Alexandra1: 3 éj kisgyerekekkel a Dürer szárnyban - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Május 1. >>

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
5. helyezett a 141 gyulai szállás közül

3 éj kisgyerekekkel a Dürer szárnyban

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 10.
3 éjt töltöttünk 2 kisgyerekünkkel a hotelban, a Dürer szárnyban. Egy 4*-os hotel elvárásainak megfelel. A szoba, fürdőszoba tiszta. A standard szoba 2 felnőttnek + 2 gyereknek nagyon kicsi. Más 4*-os hotelokban, ahol eddig jártunk (immáron negyedik éve 2x egy évben) még volt élettér a szobákban. Jó meleg volt a hotelban. Az étteremben is mindenhol tisztaság volt, finomak az ételek, bár a gyerekek a sült krumplit hiányolták (kicsit én is) és a rántott husit. Ezt leszámítva tényleg nagyon ízletesen főznek. A fürdőbe való átjárás jó. Sok medence van és az egyik gyógyvízbe gyerekek is mehetnek. Egy kis apróság, ami kisgyerekkel "macerás": a bejárati ajtót belülről nem lehet úgy zárni, hogy a gyerek ne tudja kinyitni (kilincs lenyitására nyílik is, hiába van elfordítva a zár). A szárítási lehetőség elég kevés (egy törölközőszárító radiátor a fürdőbe) 4 köntösnek, 4 fürdőlepedőnek, 4 hotel-törölközőnek.
A wifi használhatatlan volt, persze nem netezni mentünk a hotelba, de azért jó lett volna, ha elérhető valami (még a híroldal sem töltődött be több perc várakozás után sem), fotót is akartunk küldeni a nagyszülőknek, de nem sikerült, skype-lni velük meg pláne nem lehetett - az unokák nagy bánatára... Magyar nyelvű tv csatorna is kevés (M1, M2, Duna Tv, RTL Klub, TV2). Ezek közül az egyik azért lett volna jó, mert mivel kisgyerekekkel voltunk, az estéket is a szobában töltöttük, de se "normális" tv csatorna, se net.

Személyzet:
Kényelem (szoba): Átlagos

Szeretnéd követni Alexandra1 felhasználót?    Igen

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2017. április 19.
Még eddig egyszer jártunk ebben a szállodában de vissza fogunk térni majd. Kényelmes szép tiszta szobák, mindenki elfért, négyen vagyunk pedig. Az ételek finomak és bőségesek voltak. Mindenki tudott választani ízlésének megfelelőt. A fürdő is kiváló, ott is tudtunk enni is vásárolni is a...

2017. április 18.
Interneten a csali fénykép luxus üdülőt mutat, a valóság két lepusztult szocreál épület. A szobai sötétítő függöny fürdőszobai hangulatot idéz, a fürdőszoba burkolás 4 féle csempéből összegányolva. A wc papír hajszál vékony, különös óvatosságot igényel a használata. A tv műsor választék...

2017. április 18.
A Húsvéti ünnepeket töltöttük léányunk családjával, unokáinkkal, akik 9 és 5 évesek. Nagyon tetszett a húsvéti hangulat, amellyel a szállodában találkoztunk. A kislányok nagyon örültek a nyuszi simogatónak, de a változatos kézügyességi foglakozásokért is rajongtak. Az ételkínálat változatos volt,...

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Pihenésből ötös (min. 5 éj)
5-6 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny részére fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2016-09-01 - 2017-08-31
 - Gyulai felfrissülés (min. 3 éj)
3-4 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
Érvényes: 2014-04-01 - 2017-08-31
 - Tavaszi zsongás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel
Érvényes: 2017-04-01 - 2017-06-15