Tóth Imre: Hunguest Hotel Erkel - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Május 1. >>

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
5. helyezett a 141 gyulai szállás közül

Hunguest Hotel Erkel

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 21. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Elsősorban a személyzetet szeretném meg dicsérni, a kedvességük, figyelmük,
szolgáltatásuk kiváló. Étkezés kiváló. Tisztaság kiváló.Kényelem kiváló.
A látnivalók Gyulai Vár, Almásy Kastély nagyon érdekes ismeretet nyújt a múltról.

Szeretnéd követni Tóth Imre felhasználót?    Igen

2016. november 22. - Hunguest Hotel Erkel válasza Tóth Imre értékelésére:
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel
Értékesítési Osztály (Hunguest Hotel Erkel)
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2017. április 19.
Még eddig egyszer jártunk ebben a szállodában de vissza fogunk térni majd. Kényelmes szép tiszta szobák, mindenki elfért, négyen vagyunk pedig. Az ételek finomak és bőségesek voltak. Mindenki tudott választani ízlésének megfelelőt. A fürdő is kiváló, ott is tudtunk enni is vásárolni is a...

2017. április 18.
Interneten a csali fénykép luxus üdülőt mutat, a valóság két lepusztult szocreál épület. A szobai sötétítő függöny fürdőszobai hangulatot idéz, a fürdőszoba burkolás 4 féle csempéből összegányolva. A wc papír hajszál vékony, különös óvatosságot igényel a használata. A tv műsor választék...

2017. április 18.
A Húsvéti ünnepeket töltöttük léányunk családjával, unokáinkkal, akik 9 és 5 évesek. Nagyon tetszett a húsvéti hangulat, amellyel a szállodában találkoztunk. A kislányok nagyon örültek a nyuszi simogatónak, de a változatos kézügyességi foglakozásokért is rajongtak. Az ételkínálat változatos volt,...

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Pihenésből ötös (min. 5 éj)
5-6 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny részére fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2016-09-01 - 2017-08-31
 - Gyulai felfrissülés (min. 3 éj)
3-4 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
Érvényes: 2014-04-01 - 2017-08-31
 - Tavaszi zsongás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel
Érvényes: 2017-04-01 - 2017-06-15