PHB Miskolc: Várakozással telve - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
5. helyezett a 141 gyulai szállás közül

Várakozással telve

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 21.
Régi tervünk volt barátainkkal Gyulán pihenni. A Munkácsy szárny három csillagos szinvonala megfelelt minőségben a csillagok számának. A TV múzeális darab! :-) Az éttermi kínálat bőséges, de hiányoltuk az ízeket! (Talán a fűszerezéssel volt gond?)Köszönjük Szabó művésznőnek, a vacsora alatt kapott zenei élményét! A szálloda wellness részlege bővítésre szorul!Az akciós árak reálisabbak ár/érték arányban!

Ennyire tetszett: Átlagos
Személyzet:
Ár / érték arány: Gyenge
Szolgáltatások: Átlagos
Étkezés: Gyenge
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni PHB Miskolc felhasználót?    Igen

2016. november 22. - Hunguest Hotel Erkel válasza PHB Miskolc értékelésére:
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel
Értékesítési Osztály (Hunguest Hotel Erkel)
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2017. január 13.
Nagyon jól éreztük magunkat a személyzet kiváló ,figyelmes, a reggeli és a vacsora lehetne egy kicsit változatosabb.Az ár-èrtèk ezáltal nincs összhangban, Nagy előny, hogy össze van kötve a Vàrfürdővela száloda ezáltal, szabad az àtjàràs.tágas szoba, tökéletes...

2017. január 10.
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk el,egy pár apróságot leszámítva.A személyzet kedves,a szálloda tiszta volt.Ami kellemetlen volt,hogy a pincérek az étteremben nem toltak nekünk össze asztalt,mert 7-en voltunk és igy két asztalnál kellett vacsiznunk.A tojás rántottában benne volt a tojáshéj,de...

2017. január 7.
Remek hétköznapokat töltöttünk a Hunguest Hotel Erkel Dürer szárnyában! A szobák nagyon rendben voltak, a szolgáltatásokkal teljesen meg voltunk elégedve, az ételek is fantasztikusak voltak, a személyzet nagyon kedves volt! A gyerekek is nagyon jól érezték magukat!

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Pihenésből ötös elő-és utószezon (min. 5 éj)
5-6 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny részére fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2016-09-01 - 2017-04-01
 - Húsvét (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, a Dürer szárny vendégei részére AquaPalota belépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Érvényes: 2017-04-14 - 2017-04-17
 - Csomagolj és csobbanj (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, Dürer szárny vendégei részére AquaPalota belépővel, wellness részleg használattal
Érvényes: 2017-01-01 - 2017-03-31