Kriszmisz: Hunguest Hotel Erkel - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
5. helyezett a 141 gyulai szállás közül

Hunguest Hotel Erkel

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 18. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nagyon jól éreztük magunkat a Hotel Erkelben Gyulán. Az elvárt szolgáltatásokat kaptuk, amikkel meg voltunk elégedve. A személyzet tagjai nagyon kedvesek, segítőkészek, a étterem kiváló. Már másodszor pihentünk itt, és valószínűleg nem utoljára. Egy kisgyerekes család

Szeretnéd követni Kriszmisz felhasználót?    Igen

2016. december 19. - Hunguest Hotel Erkel válasza Kriszmisz értékelésére:
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel
Értékesítési Osztály (Hunguest Hotel Erkel)
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2017. január 13.
Nagyon jól éreztük magunkat a személyzet kiváló ,figyelmes, a reggeli és a vacsora lehetne egy kicsit változatosabb.Az ár-èrtèk ezáltal nincs összhangban, Nagy előny, hogy össze van kötve a Vàrfürdővela száloda ezáltal, szabad az àtjàràs.tágas szoba, tökéletes...

2017. január 10.
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk el,egy pár apróságot leszámítva.A személyzet kedves,a szálloda tiszta volt.Ami kellemetlen volt,hogy a pincérek az étteremben nem toltak nekünk össze asztalt,mert 7-en voltunk és igy két asztalnál kellett vacsiznunk.A tojás rántottában benne volt a tojáshéj,de...

2017. január 7.
Remek hétköznapokat töltöttünk a Hunguest Hotel Erkel Dürer szárnyában! A szobák nagyon rendben voltak, a szolgáltatásokkal teljesen meg voltunk elégedve, az ételek is fantasztikusak voltak, a személyzet nagyon kedves volt! A gyerekek is nagyon jól érezték magukat!

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Pihenésből ötös elő-és utószezon (min. 5 éj)
5-6 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny részére fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2016-09-01 - 2017-04-01
 - Húsvét (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, a Dürer szárny vendégei részére AquaPalota belépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Érvényes: 2017-04-14 - 2017-04-17
 - Csomagolj és csobbanj (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, Dürer szárny vendégei részére AquaPalota belépővel, wellness részleg használattal
Érvényes: 2017-01-01 - 2017-03-31