Kriszmisz: Hunguest Hotel Erkel - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Május 1. >>

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
5. helyezett a 141 gyulai szállás közül

Hunguest Hotel Erkel

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 18. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nagyon jól éreztük magunkat a Hotel Erkelben Gyulán. Az elvárt szolgáltatásokat kaptuk, amikkel meg voltunk elégedve. A személyzet tagjai nagyon kedvesek, segítőkészek, a étterem kiváló. Már másodszor pihentünk itt, és valószínűleg nem utoljára. Egy kisgyerekes család

Szeretnéd követni Kriszmisz felhasználót?    Igen

2016. december 19. - Hunguest Hotel Erkel válasza Kriszmisz értékelésére:
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel
Értékesítési Osztály (Hunguest Hotel Erkel)
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2017. április 19.
Még eddig egyszer jártunk ebben a szállodában de vissza fogunk térni majd. Kényelmes szép tiszta szobák, mindenki elfért, négyen vagyunk pedig. Az ételek finomak és bőségesek voltak. Mindenki tudott választani ízlésének megfelelőt. A fürdő is kiváló, ott is tudtunk enni is vásárolni is a...

2017. április 18.
Interneten a csali fénykép luxus üdülőt mutat, a valóság két lepusztult szocreál épület. A szobai sötétítő függöny fürdőszobai hangulatot idéz, a fürdőszoba burkolás 4 féle csempéből összegányolva. A wc papír hajszál vékony, különös óvatosságot igényel a használata. A tv műsor választék...

2017. április 18.
A Húsvéti ünnepeket töltöttük léányunk családjával, unokáinkkal, akik 9 és 5 évesek. Nagyon tetszett a húsvéti hangulat, amellyel a szállodában találkoztunk. A kislányok nagyon örültek a nyuszi simogatónak, de a változatos kézügyességi foglakozásokért is rajongtak. Az ételkínálat változatos volt,...

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Pihenésből ötös (min. 5 éj)
5-6 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny részére fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2016-09-01 - 2017-08-31
 - Gyulai felfrissülés (min. 3 éj)
3-4 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
Érvényes: 2014-04-01 - 2017-08-31
 - Tavaszi zsongás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel
Érvényes: 2017-04-01 - 2017-06-15