Barbara Nagy: Kellemes kikapcsolódás a Hunguest Hotel Erkel Hotelben - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
5. helyezett a 141 gyulai szállás közül

Kellemes kikapcsolódás a Hunguest Hotel Erkel Hotelben

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 20. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A páromnak szánt szülinapi meglepetés, összekötve a két napos fürdőzéssel a Gyulai Várfürdőben, valamint szállással és étkezéssel kibővítve a Hunguest Hotel Erkelben csodálatos élményben részesített.
Kizárólag ajánlani tudom, függetlenül attól, hogy családostól érkezik az ember avagy csupán egy romantikus hétvégét szeretne eltölteni a párjával.
Az ételek ízletesek és egyúttal bőségesek is.
A hotel elhelyezkedése már csak hab a tortán, ablakunkból a Gyulai Várfürdő mellett a Gyulai Vár látványát is élvezhettük.
Köszönjük ezt a kellemes hétvégét!

Személyzet:

Szeretnéd követni Barbara Nagy felhasználót?    Igen

2016. december 21. - Hunguest Hotel Erkel válasza Barbara Nagy értékelésére:
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel
Értékesítési Osztály (Hunguest Hotel Erkel)
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2017. január 15.
Minden tekintetben nagyon elégedett vagyok a szolgáltatással. Környezet,személyzet,étkezés,kiszolgálás,tisztaság és nem utolsó sorban ár mind-mind kiváló.

2017. január 13.
Nagyon jól éreztük magunkat a személyzet kiváló ,figyelmes, a reggeli és a vacsora lehetne egy kicsit változatosabb.Az ár-èrtèk ezáltal nincs összhangban, Nagy előny, hogy össze van kötve a Vàrfürdővela száloda ezáltal, szabad az àtjàràs.tágas szoba, tökéletes...

2017. január 13.
Nagyon jól éreztük magunkat a személyzet fantasztikusan kedves és oda figyelő a dürer szárnyban voltunk a tisztásag tökéletes ár érték arányban kicsit többet vártunk ami az étkezést illeti nem igazán volt választékos mondhatni elég sablonos a reggeli minden nap ugyanaz .Elhelyezkedésileg...

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Pihenésből ötös elő-és utószezon (min. 5 éj)
5-6 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny részére fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2016-09-01 - 2017-04-01
 - Húsvét (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, a Dürer szárny vendégei részére AquaPalota belépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Érvényes: 2017-04-14 - 2017-04-17
 - Csomagolj és csobbanj (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, Dürer szárny vendégei részére AquaPalota belépővel, wellness részleg használattal
Érvényes: 2017-01-01 - 2017-03-31