Carmen Apartman Hajdúszoboszló

2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Carmen Apartman Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2017. május 24.a párjával járt itt
Az apartman egy olyan házban van, ahol több vendéglátónál is foglalhatunk szállást. A kínálatból ez a legízlésesebben berendezett, modern hangulatú, szép lakás. A tulajdonos nagyon kedves és vendégszerető, még kis meglepetést is elhelyezett nekünk a konyhában.
Carmen Apartman Hajdúszoboszló - SzobákCarmen Apartman Hajdúszoboszló - SzobákCarmen Apartman Hajdúszoboszló - SzobákCarmen Apartman Hajdúszoboszló - SzobákCarmen Apartman Hajdúszoboszló - SzobákCarmen Apartman Hajdúszoboszló - Szobák
Kiváló 2015. augusztus 1.családjával járt itt
Nagyon meg voltunk mindennel elégedve, az apartman tiszta, tágas, jól felszerelt. Mindenhez nagyon közel van, vendéglátó rugalmas

Három éjszakát töltöttünk az apartmanban, nagyon jól éreztük magunkat. Kényelmes, tágas, tiszta, a konyha jól felszerelt. A város központjába van ,tehát mindenhez közel van. A vendéglátó nagyon rugalmas, és korrekt.