Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló

Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló
Wellness Hotel-M HajdúszoboszlóWellness Hotel-M Hajdúszoboszló
Wellness Hotel-M HajdúszoboszlóWellness Hotel-M Hajdúszoboszló

Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló bemutatkozása

Alig 500 méterre a hajdúszoboszlói Termálfürdőtől és az Aquaparktól, csendes környezetben, saját kerttel várja vendégeit a Wellness Hotel-M. A gyógyfürdőiről híres üdülővárosban igényes wellness- és pihenési lehetőségekkel szolgál.

Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló - Párom féláron
Silver Hotel Hajdúszoboszló
119.800 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló vélemények

2016. december 28.a párjával járt itt
A hangulat nagyon családias, az ellátás bőséges és finom.A szobák tágasak és kényelmesek,és nagyon tiszták.A személyzet előzékeny.A wellnes részleg még fejleszthető de van kondi szoba is.Visszatérünk!
2016. november 10.a párjával járt itt
Nagyon szép,családias szálloda. A szobák igényesek,kényelmesek. Az ellátás kiváló,finom ételek,bőséges,kiszolgálás nagyon kedves.
Ami nem igazán tetszett a jakuzzi nagyon klóros,meg lehet fulladni.
2016. november 5.gyerekekkel járt itt
A személyzet kedves és nagyon készséges, segítőkész. Az étkezések háziasak, finomak, bőségesek voltak. Bár tudtuk, olvastuk, hogy mély és hideg vizes merülő medence van, kicsit melegebbre számítottunk. :-) A 4 éves fiunk nem is ment bele, de rajtunk kívül a 7 és a 11 éves gyermekünk elúszkálgatott benne kis időt. Összességében kellemes volt az ott töltött időnk.
2016. november 2.a párjával járt itt
elégedettek voltunk a személyzet munkájával a fürdőszobára mindenképp rá férne a felújítás a reggelinél eltudnék képzelni gyümölcsöt is a felszolgált ételek elégségesek és háziasak voltak de viszont nem voltak változatosak összességében elégedettek voltunk mert kipihentük magunkat
2016. november 2.gyerekekkel járt itt
A szállás nagyon jó helyen fekszik. A személyzet hozzánk nagyon segítőkész volt. A tisztaság korrekt volt, pedig kisgyerekkel ez nekünk fontos szempont. Az elhelyezés megfelelő volt,kényelmesen elfértünk a szobában. Meleg víz volt,csak sokat /15 percet/ kellett engedni először, ami nekünk nem volt megterhelő.
2016. szeptember 19.a párjával járt itt
A személyzet,kiszolgálás nagyon jó volt ,csendes szép a környezet,lehetett pihenni. Az ételek finomak és házias izviláguak ez nagyon tetszett, esetleg a kinálat lehetett volna több féle.,és egy két program a szállodán belül még feldobhatta volna a napokat,igaz ez már az utó szezon,de jól éreztük magunkat!
2016. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Negatívum, hogy a wellness részlegen kizárólag hideg vizes úszómedence volt, így 15 hónapos kisfiunk azt nem élvezhette! Továbbá az éjszakák álmatlanul teltek a matrac minősége miatt!
Pozitívum, hogy a személyzet rendkívül kedves és segítőkész, a hotel elhelyezkedése számunkra tökéletes volt,közel a strandhoz, s kellő távolságra az éjszakai zajoktól!
2016. július 13.gyerekekkel járt itt
A hotel elhelyezkedése nagyon jó.Sajnos a medence vize nagyon hideg volt, főleg kisgyermekes családnak.A személyzet barátságos és segítőkész volt.
Jól éreztük magunkat!
2016. május 18.gyerekekkel járt itt
Kedvenc nyaraló helyünk Hajdúszoboszló, már több éve járunk vissza , mindig más szálláshelyen szállunk meg. Nagyon elégedettek voltunk a szállással és az ellátással is. A bőséges svédasztalos reggeli és a finom vacsora nagyon tetszett a család minden tagjának. Az egyedüli negativum az volt, hogy a benti részt szauna, jacuzzi nem lehetett használni csak a megadott időben. Ettől függetlenül csak ajánlani tudom mindenki számára !
2016. május 14.egyedül járt itt
Segítőkész, udvarias személyzet, rend - tisztaság, felszolgált 3 fogásos ételek bőséges mennyisége az étkezések során. Gyógyfürdő közelsége, kényelmes sétával 8-10 perc alatt elérhető. Csak ajánlani tudom !