Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló

Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló
Wellness Hotel-M HajdúszoboszlóWellness Hotel-M Hajdúszoboszló
Wellness Hotel-M HajdúszoboszlóWellness Hotel-M Hajdúszoboszló

Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló bemutatkozása

Alig 500 méterre a hajdúszoboszlói Termálfürdőtől és az Aquaparktól, csendes környezetben, saját kerttel várja vendégeit a Wellness Hotel-M. A gyógyfürdőiről híres üdülővárosban igényes wellness- és pihenési lehetőségekkel szolgál.

Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló - Párom féláron
Párom féláron
Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok
Nyugdíjas napok
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló vélemények

2017. november 27.a párjával járt itt
Jól éreztük magunkat.A felszolgálók nagyon segítőkészek,az ételek finomak és elegendőek voltak.A szálloda tisztasga is rendben volt csak a fürdőszobában ki lehetne cserélni a szemetest.A szálloda elhelyezkedése is jó,távol van a többi szállodától de gyalog mégis minden kőzel van.Én ajánlani tudom .
2017. szeptember 2.a párjával járt itt
Ismét jól éreztük magunkat,az ételek finomak,és bőségesek,a személyzet udvarias,és szolgálatkész.Renkivűl csendes környék,közel a fürdő.Egy problémám viszont volt az ágymatracra valamilyen zörgős (vizálló?)huzatot rögzítettek ami igencsak zavaró volt.Ettől független jól éreztük magunkat,és elégedetten távoztunk.
2017. május 18.a párjával járt itt
Nagyon jó hely olyan pároknak, családoknak akik csendességre vágynak . Mi kellemesen csalódtunk, a kiszolgálás jó, az étrend kiváló és bőséges . Nem bent van a város központban, tetszik a csendessége csak ajánlani tudom bárkinek, mi meg voltunk elégedve .
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 113 városban járt márFelfedező - 79 helyen első értékelőNépszerű író - 68 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1059 feltöltött kép
2017. április 28.barátokkal járt itt
Csöndes, szép környezetben van a hotel. Hiányossága az étlap szük kinálata. Igaz, hogy érkezésünkkor szarvaspörkölt volt ebédre, ami igazán finom és különleges, de a többi napon ugyazok ismétlődtek.
A svédasztalos reggeli azonban változatos és bőséges volt.
Nagyon jó, hogy nem kellett kimenni a szállóból a fürdéshez, mert a jakuzzi egész nap rendelkezésünkre állt.
Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló - VendéglátásWellness Hotel-M Hajdúszoboszló - WellnessWellness Hotel-M Hajdúszoboszló - Wellness
2017. április 10.a párjával járt itt
Alapvetően elégedett vagyok a szállással és a kiszolgálással, de a hotel nem nevezhető wellness hotelnek a "wellness" szolgáltatásai alapján. Ez az egy okozott ténylegesen csalódást.
2017. március 29.gyerekekkel járt itt
Összességében azt kaptuk amit vártunk. Ár/érték arányban jó, de a hotel inkább csak 3 csillagos. Az ételek sűrűn ismétlődnek,de jó ízűek a személyzet kedves. A wellness részleg felejthető.
2017. március 2.gyerekekkel járt itt
Összességében remekül éreztük magunkat, kellemes környezet, korrekt kiszolgálás, kedvezményes belépő az Aqua-Palace Élményfürdőbe. A szobában viszont voltak hiányosságok: a hajszárító nem működött, a lefolyó-dugó kiakadt, a tusfürdő kevés volt, fürdőköpenyt külön kellett igényelni.
2017. március 1.a párjával járt itt
Csodás hétvégét töltöttünk a hajdúszoboszlói Hotel M-ben. A személyzet tagjai kedvesek és segítőkészek. Az ételek házias ízűek,nagyon finomak és bőségesek voltak. A szakácsnak 5*. Köszönjük!
2017. február 15.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a három nap alatt. A kiszolgálás remek volt és a személyzet kifejezetten kedves volt. A reggeli bőséges svédasztalos, a vacsora választékos és ízletes volt. A szobával elégedettek voltunk, kényelmes és tágas volt, és a fűtés is állítható volt és tökéletesen bemelegítette a szobát.
2017. február 13.egyedül járt itt
Nagy problémám nem lehet,de mikor a szállást foglaltam,
3 éjszaka után 30 perces frissítő masszázst igertek,amit tartalmazott az ár!
Ennek ellenére,sajnálattal hallottam,hogy 20%kedvezmény van rá személyenként!

Köszönöm!
Tisztelettel:
Bányácski István
Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóGábor Áron 34.
+36 52 557050
• fedett úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, nem őrzött: 1600 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: 1600 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 3800 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 3800 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség
Wellness Hotel Szindbád