Park Hotel Harkany Harkány

2025.01.07-ig
Hotel Laterum Pécs

Park Hotel Harkany Harkány vélemények

2022. április 4.a párjával járt itt
A hotel a strand és gyógyfürdő főbejáratával szemben van, az Orchidea épület örökzöldekkel díszített belső kertben áll. A személyzet (recepció, pincérek, szobaasszonyok. . . . ) segítőkészek, udvariasak. A félpanziós ellátás elegendő, az ételek ízletesek, változatosak és elegendő mennyiségben álltak rendelkezésre svédasztalos rendszerben.
A szoba tágas, egyetlen negatívum a kényelmetlen ágymatrac.
Átlagos 2022. április 2.gyerekekkel járt itt
Ami nem tetszett: erősen felujitasra szorul gondolok itt padloszonyeg a szobaban zuhanykabin es a Mi esetunkben a bejarati ajto csukhatosaga. Tovabba a Wellness reszleg csak délután 13 Oratol uzemel igy délelőtt nem lehetett hasznalni. Ami tetszett: a szemelyzet és az ettermi dolgozok hozzaallasa. A Boseges Es valtozatos finom etelek.
2022. április 2.a párjával járt itt
A szálláshelyre ráférne alapos felújítás. De az épület és berendezés színvonala az ár alapján teljesen megfelelő.Nagyon szép gondozott a kert.Nagyon jó a jelenleg ingyenes parkolási lehetőség. A szálláshely nagyon jó helyen van .A buszpályaudvar közelsége a tömegközlekedés választását segíti elő.
Gyenge 2022. április 1.a párjával járt itt
Kezdem azzal, amivel meg voltunk elégedve a párommal. A reggeli jó volt, a vacsora kicsit gyengébb,de elfogadható. Az árához képest jó volt a wellness, bár néhány szolgáltatás nem működött, ki lehetett ülni az erkélyre és nem lehetett dohányozni a szobában. Viszont legborzalmasabb az ágy volt, minden rugót külön éreztünk.
Átlagos 2022. március 31.a párjával járt itt
Sajnos a televízió közvetítésekkel volt gondom. Két csatornán volt a képhez hang a többi három csatorna élvezhetetlen volt . A szobánkban nem volt WIFI, igy a másodállású munkámhoz többször ki kellet mennem az értesítések megtekintéséhez. Mindezeket a recepción jeleztem de azt a választ kaptam, hogy jelenleg ennyi. Elég erős a szobák közötti áthallás.
Átlagos 2022. március 27.barátokkal járt itt
Megvoltunk elégedve a félpanziós ellátással, a kiszolgálással a szálloda gyógyfürdőhöz való távolsággal. Házaspárnak kiadott szobában a két egymás mellett elhelyezett ágy matraca között 10 cm távolság és 10 cm szintkülönbség volt. Az éjjeli lámpák nem az ágy mellett voltak elhelyezve, ezért használhatatlanok voltak. A fürdőben a vízcsapok zavaróan hangosak . 303. - szoba
Átlagos 2022. március 24.a párjával járt itt
B èpüketből igen "jó"volt átfutni vízesen a wellness után. . a jacuzzi folyamatosan tömve úgyhogy nem voltunk benn ès másnap egyáltalán nem mentünk wellnessre mert így a hidegben vízesen nem túl jó móka. . az ètterem kapacitása szerintem kicsi , teltház volt ,2 óra van megadva az ètkezèsre , amitől jó nagy sorok alakúltak ki ,de az ètel jó volt ès bőséges. Zömèvel jó volt az itteni pihenés.
2022. március 24.a párjával járt itt
Kultúrált, tiszta szobát kaptunk. Két dologgal voltunk elégedetlenek:
- szennyes poharak voltak bekészítve (ragacsos, maradék ital beleszáradva)
- nagyon kemény, kényelmetlen matracok, rajta lapos, csomókba összeállt töltetű nagy és kispárna. Nem jól aludtunk. . . Az étkezéssel meg voltunk elégedve, bőséges választék volt reggel - este.
Gyenge 2022. március 20.a párjával járt itt
Akinek nincsenek nagy igényei, annak teljesen megfelelő lehet a hotel. Az étterem nagyon retró, lehangoló. Az étkezéseknél nagyon szegényes a választék, a vacsoránál nagyon sótlanok voltak az ételek. A wellness kicsi, de tiszta, kellemes hőmérsékletű vízzel vannak feltöltve a medencék.
2022. március 19.a párjával járt itt
A szoba kényelmes, a személyzet nagyon udvarias, az ételek finomak voltak. Az erkélyről a kilátás egy romhalmazra esett, egy erősen leamortizálódott, félig lebontott épületre egy elhanyagolt telken, ami nagyon lehangoló volt. A másik épületben lévő étterembe eljutni elég körülményes, a wellness viszont közel volt.