Papkert Hidegség

Így is ismerheted: Hidegségi plébánia papkert
4,5
városi Egyéb látványosság közül
Egyéb látványosság
Papkert Hidegség
Papkert HidegségPapkert Hidegség
Papkert HidegségPapkert Hidegség

Papkert Hidegség bemutatkozása

Egy igazi édenkert a hidegségi Papkert, ahol testi és lelki feltöltődés várja a látogatókat. A település központjában található dombra épült a Papkert, mely a 13. században Csák soproni ispán helyi birtokközpontja volt. A kert különlegessége, hogy 21 forrás fakad itt és ennek köszönhetően egy igazán különleges természeti környezet alakult ki, számos védett állat- és növényfajjal.

Palatinus Hotel Sopron - Pünkösd
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Papkert Hidegség vélemények

2094
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 693 városban járt márFelfedező - 2255 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43256 feltöltött kép
Érdekes 2023. október 16.egyedül járt itt
Úgy volt, hogy a harangláb megállított az út szélén egy ködös napon, aztán pont ide kanyarodtam be, megállni és haranglábazni. Mert, hogy ez a két dolog egymással szemben van az országút szempontjából. Így aztán nagyon adódott, hogy bejárjam, amiről amúgy is tudtam előzetesen ZigZag tapasztalataiból.
Papkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - BelsőPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - BelsőPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - Külső képPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - Külső képPapkert Hidegség - Külső képPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - Külső képPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - Külső képPapkert Hidegség - Külső képPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - BelsőPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - Külső képPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - Külső képPapkert Hidegség - Külső képPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - Egyéb
Kihagyhatatlan 2023. szeptember 27.gyerekekkel járt itt
Ha Hidegségben járunk, két látnivaló van, amit szerintem nem szabad kihagyni, az egyik a XII. századi templom a temetődombon, a másik pedig a Papkert, amely a település központjában található a Fő út mellett. Ez egy igazi csodapark, meseerdő, édenkert.
Papkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - EgyébPapkert Hidegség - Egyéb