Szatyingos Hollókő

Szatyingos Hollókő
Szatyingos HollókőSzatyingos Hollókő
Szatyingos HollókőSzatyingos Hollókő

Szatyingos Hollókő bemutatkozása

A hollókői Szatyingosnál szövés bemutatóval találkozhatunk, népviseletbe öltözhetünk, de egyedi táskák és ruhák, textil használati tárgyak, rongyszőnyegek és kézműves foglalkozások is várnak itt. Nem utolsó sorban pedig megtudhatjuk, hogy mi is az a Szatying.

Hengermalom Kúria Szécsény - 2 éjszakás ajánlat
2 éjszakás ajánlat
2025.01.03-ig
Hengermalom Kúria Szécsény
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés
Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Szatyingos Hollókő vélemények

2088
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 686 városban járt márFelfedező - 2247 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43146 feltöltött kép
Érdekes 2022. augusztus 29.barátokkal járt itt
Az elmúlt napokban magasszintű látogatást tettem Hollókőn, és be is néztem pár helyre az Ófaluban. Voltak érdekesebb meg kevésbé érdekes helyek. . . na, de a legjobb emlék mégis ez maradt a mostani látogatásból! Van egy ilyen Szatyingos nevű házrész, az egyik ház egyik oldala, és bepróbálkoztam itt is.
Szatyingos Hollókő - BelsőSzatyingos Hollókő - BelsőSzatyingos Hollókő - EgyébSzatyingos Hollókő - BelsőSzatyingos Hollókő - EgyébSzatyingos Hollókő - EgyébSzatyingos Hollókő - EgyébSzatyingos Hollókő - BelsőSzatyingos Hollókő - Egyéb