Termál Panzió Igal

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Termál Panzió Igal vélemények

Kiváló 2023. szeptember 26.a párjával járt itt
Tiszta, rendezett a környezet és a szobák is, jó parkolási lehetőség van közvetlenül a panzió előtt. Udvarias, segítőkész személyzet, finom és bőséges svédasztalos reggeli és vacsora. A termálfürdő közelében van, csak pár perc séta. Mindennel maximálisan elégedettek voltunk, csak ajánlani tudom.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 113 városban járt márFelfedező - 79 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1059 feltöltött kép
Kiváló 2019. november 16.családjával járt itt
5 év után ismét ellátogattunk ebbe a szállodába, ami már panzió lett.
A felújítás nagyon jót tett, mert igényes szép szálláshely lett. Sajnos a saját medencéjük még nem készült el,de a masszázs és a szauna müködőtt. Az ételek minősége osztályon felüli volt. WIFI is volt. A meglepetés méz ajándék jól esett a sok kedvezmény mellett. A fürdő kissé drága lett, de fürdőjegyet is kaptunk.
Termál Panzió Igal - Külső képTermál Panzió Igal - EgyébTermál Panzió Igal - EgyébTermál Panzió Igal - VendéglátásTermál Panzió Igal - Vendéglátás
Kiváló 2018. június 22.a párjával járt itt
Kitűnő ár-érték arány,a kiszolgálás,személyzet,az étkezés mennyisége és minősége is kiválónak minősíthető a feleségem és jómagam szerint is.Sajnos a Hotel megközelítése -ha nem saját gk.-val megyünk- vonattal ill.volánbusszal elég siralmas.A termálfürdő nagyon szép,kényelmes,modern és nagyon jó a vize
Kiváló 2017. augusztus 6.a párjával járt itt
Már sokadszor jártunk Igalon, mert egyike a legjobb fürdőknek. A felújítás óta még inkább. Nagyon kellemes a halpedikür. már ezért érdemes eljönni ide. A szálló svédasztalos reggelije kiváló.
Egyetlen hiányossága a rossz tömegközlekedés. Napi egyszeri buszjárat, kora délutáni visszaúttal. Ez ebben a melegben kimondottan hátrány.
Kiváló 2016. május 25.a párjával járt itt
Igal az egyik legjobb gyógyfürdő, de ha nincs autód csak egy autőbusz járat van reggel és délután egy vissza. Ezért két éjszakára igénybevettük a panziót. Lényegében a szállóról nincs sok mondanivaló, mert a fürdő a lényege. Kellemes a jakuzzijuk, amiben gyógyviz volt.
Kiváló 2015. október 20.a párjával járt itt
Augusztus utolsó hétvégéjén voltunk 3 napot szuper volt.
A szállás tiszta, bár a szoba kicsi volt de amire kellett alvára megfelelt. A hütőszekrény nagyon hiányzott mert óriási volt a hőség de a fürdő mindent pótolt. A személyzet udvarias, segítőkész.
Az ételek ízletesek, bőségesek voltak. máskor is szívesen jövünk vissza.
Kiváló 2015. május 9.családjával járt itt
Kedves, szolgálatkész személyzet, finom és változatos ételek, komfortos, tiszta szoba, közeli, kellemes vizű, több medencés fürdő. falusi majális kakaspörkölttel, halászlével, sörrel, zenével... mi kellene még több egy május elejei pihenéshez,kikapcsolódáshoz, szórakozáshoz? Nagyon jó volt!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. május 6.a párjával járt itt
Csendes, nyugodt környezet. Családias hangulat. Parkolás a panzió előtt az utcán.
Kedves, segítőkész személyzet. Az ételeket menü lapról lehetett választani. Finoman főztek, ételek mennyisége közepes volt. Vacsora 3 fogásos. (Félpanziót választottunk. )
Gyógyfürdő közel van. Kb. 5 perc séta. Kedvező az ár/érték arány. A szoba kissé szűkös, pusztán két puff volt az ülő alkalmatosság.
2023. június 15.a párjával járt itt
Nincs klíma, tehát nyáron szerintem elviselhetetlen a meleg, így is az egyik szobánkat sütötte nap és szinte nem lehetett megmaradni, /nappal 22-23 fok volt kinnt is/ olyan meleg volt, a szobák nagyon kicsik! Szerencsére a másik szobába kaptunk - kérés nélkül! - fregolit, ahol tudtunk szárítani, egyébként nem lett volna hol.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2020. február 26.barátokkal járt itt
Sok évvel ezelőtt már jártunk itt, akkor csapnivaló szakácsuk volt,ellenben most csak dicsérni lehet. Nem csupán az igazán bő választék, hanem a különösen ízletes és omlós húsételek miatt. Pedig sok fogást megkóstolni sem tudtunk, annyiféle volt. A reggelinél értékeltem a gyümölcsöt, amúgy átlagos volt a választék.
Termál Panzió Igal - SzobákTermál Panzió Igal - Környék