Bagolyvár Inárcs Inárcs

Bagolyvár Inárcs Inárcs
Bagolyvár Inárcs InárcsBagolyvár Inárcs Inárcs
Bagolyvár Inárcs InárcsBagolyvár Inárcs Inárcs

Bagolyvár Inárcs Inárcs bemutatkozása

Budapesttől mindössze 34 kilométerre, Inárcson található a Bagolyvár Inárcs, mely kitűnő kikapcsolódási lehetőséget nyújt a pihenni vágyóknak. A csodálatos halastó és a fenyőerdő közelsége várja az ide látogatókat. A wellness részlegen szauna és melegvizes élménymedence áll a vendégek rendelkezésére.

A Bagolyvár Inárcs legnépszerűbb csomagjai

Bagolyvár Inárcs Inárcs - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
2024.08.30-ig
Bagolyvár Inárcs Inárcs - Kiránduljon Budapesttől 10 percre a családias Bagolyvárba, Inárcsra
Kiránduljon Budapesttől 10 percre a családias Bagolyvárba, Inárcsra
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Bagolyvár Inárcs Inárcs vélemények

Gyenge 2024. január 29.a párjával járt itt
Előírásnak abszolút nem megfelelő szoba ,ami nem szoba volt ,hanem luk. Ágy végéből kellett felmászni az ágyra . Az egész hely nem volt 6 m2. Abszurdum . A disznóvágás hangulata a többi helyhez képest rosszabb volt. Étkezést tekintve nem volt jó ízű a kolbász , ízetlen kemény volt a sült oldalas. Reggel állott töpörtőt raktak ki.
Kiváló 2024. január 29.a párjával járt itt
2024 januári 27. disznóvágás szüli napi ajándék volt a férjemnek,és a sok finomsággal,forralt borozással,pálinkával nagyon jól sikerült a Bagolyvár Hotelben családias hangulattal. Nagyon tetszett a reggeli élőzenés ébresztés,és végig szólt a zene, csak ajánlani tudom mindenkinek,mivel közel van Budapesthez is. Attila - Andrea budai idősebb házaspár.
Kiváló 2023. december 9.barátokkal járt itt
2023 decemberben töltöttünk 4-en egy disznótoros hétvégét. Mind a 4-en kitűnően éreztük magunkat.
Igazi kikapcsolódás, mindenkinek csak ajánlani tudjuk. Külön kiemelnénk Ildikó türelmét, kedvességét.
Ellátás, program kitűnő.
Jövőre biztos jövünk.

Tóth Lajos,Tóth Lajosné,Kurdi János,Kurdi Jánosné
Kiváló 2023. december 4.a párjával járt itt
December elsején érkeztünk. Az épületek nagyon szép karácsonyi díszben úsztak. Elsőre jó benyomást keltett. A recepción kedvesen fogadtak. A szobában kellemes meleg volt. A párnák kissé kényelmetlenek. Az étteremben segítőkészek voltak. A párom glutén és laktóz érzékeny. Külön köszönet az este műszakban lévő felszolgálónak.
Kiváló 2023. november 27.barátokkal járt itt
Mivel Mi nem a főépületben voltunk elhelyezett,így nem mentünk át wellness részbe, egyszerűbb lett volna, ha helyben vagyunk és csak a köntösbe lemegyunk,mint át öltözni, és úgy vissza az E 3-ba! Legközelebb a főépületben foglaltunk helyet! Különben minden csodálatos volt,szereztünk új ismerősöket! Hamarosan jelentkezünk, köszönünk. mindent!
Gyenge 2023. november 27.barátokkal járt itt
Az ágyban a matrac nagyon elhasznált, kényelmetlen volt, a szobában a világítás nagyon gyenge volt, a zuhanyzóban alig folyt a víz. Disznótoros hétvégén vettünk részt, vasárnap reggelinél nem volt a kínálatban a töpörtyű, disznósajt, tokaszalonna,stb. Kóstolót nem csomagoltak, de még vásárlási lehetőség sem volt.
2023. november 26.a párjával járt itt
Utolso pillanatban eldolt szabadsag,vartuk a pihenest. Minden jovolt kiveve hogy a futest mi kapcsoltuk be megerkezeskor a szobankba. 1drb pottakoro volt ,de mind a ketten faztunk. Ugygondolom ha legalabb reggel belett volna kapcsolva nemlett volna ennyire hideg.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 225 városban járt márFelfedező - 237 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1861 feltöltött kép
2023. november 18.a párjával járt itt
Ezen az oldalon nyertem az utalványt, melyet köszönünk szépen. Hétközben 2 éjszakát töltöttünk itt. Szállásunk a főépületben volt a földszinten a télkertre nyíló terasszal. A szoba és a fürdő mérete éppen megfelelő, az ágy kényelmes volt. A világítás kicsit gyenge, olvasni ne akarjon az ember.
Bagolyvár Inárcs Inárcs - EgyébBagolyvár Inárcs Inárcs - EgyébBagolyvár Inárcs Inárcs - EgyébBagolyvár Inárcs Inárcs - EgyébBagolyvár Inárcs Inárcs - EgyébBagolyvár Inárcs Inárcs - EgyébBagolyvár Inárcs Inárcs - EgyébBagolyvár Inárcs Inárcs - EgyébBagolyvár Inárcs Inárcs - EgyébBagolyvár Inárcs Inárcs - EgyébBagolyvár Inárcs Inárcs - EgyébBagolyvár Inárcs Inárcs - EgyébBagolyvár Inárcs Inárcs - EgyébBagolyvár Inárcs Inárcs - EgyébBagolyvár Inárcs Inárcs - EgyébBagolyvár Inárcs Inárcs - EgyébBagolyvár Inárcs Inárcs - EgyébBagolyvár Inárcs Inárcs - EgyébBagolyvár Inárcs Inárcs - EgyébBagolyvár Inárcs Inárcs - EgyébBagolyvár Inárcs Inárcs - EgyébBagolyvár Inárcs Inárcs - EgyébBagolyvár Inárcs Inárcs - EgyébBagolyvár Inárcs Inárcs - EgyébBagolyvár Inárcs Inárcs - EgyébBagolyvár Inárcs Inárcs - EgyébBagolyvár Inárcs Inárcs - EgyébBagolyvár Inárcs Inárcs - EgyébBagolyvár Inárcs Inárcs - EgyébBagolyvár Inárcs Inárcs - EgyébBagolyvár Inárcs Inárcs - EgyébBagolyvár Inárcs Inárcs - EgyébBagolyvár Inárcs Inárcs - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. november 16.családjával járt itt
Egyike voltam azon szerencséseknek, akik ide nyertek utat. 3 nap 2 éjszaka 2 fő félpanzióval wellness használattal. Édesanyámat hoztam el az útra, nagyon kellemes volt. A recepciósok nagyon kedvesek, ha éppen nem ülnek a pultban, akkor is, a csengő után 1 percen belül ott teremnek, addig a cuki papagáj szórakoztatja a népet.
Bagolyvár Inárcs Inárcs - Külső képBagolyvár Inárcs Inárcs - Külső képBagolyvár Inárcs Inárcs - Külső képBagolyvár Inárcs Inárcs - EgyébBagolyvár Inárcs Inárcs - Külső kép
Gyenge 2023. november 13.a párjával járt itt
Az ágyban nem lehet kényelmesen aludni,a szoba keskeny a lábam vertem az ágy kiálló sarkába,a kilátás egy teherautó telepre vagy temetőre
A wellnessben a medence vize hideg volt, szóltunk,de azt mondták hogy ilyen mindig.
A személyzet kedves,
Használhatatlan a pingpong asztal,
Ha nem a disznó vágásra mentünk volna,ami jó hangulatú volt, köszönhető a zenekar tagjainak , nem lett volna mit csinálni ,
Bagolyvár Inárcs Inárcs a térképen
2365 InárcsHonvéd u. 73.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • masszázs • élménymedence • infraszauna • finnszauna • sodrómedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Hotel Négy Évszak