Bagolyvár Wellness Inárcs

Bagolyvár Wellness Inárcs
Bagolyvár Wellness InárcsBagolyvár Wellness Inárcs
Bagolyvár Wellness InárcsBagolyvár Wellness Inárcs

Bagolyvár Wellness Inárcs bemutatkozása

A wellness részleg folyamatos kikapcsolódást és pihenést biztost az év bármely szakában. A beltéri élménymedence mellett banánfákkal, pálmákkal ölelt pihenőtér található, mely a szauna részleghez kapcsolódik. Finn és infra szaunák segítik a test és a lélek tisztulását. Jó idő esetén kültéri medence is használható idény jelleggel.

Bagolyvár Inárcs - Napi árak reggelis ellátással
Duna Relax Hotel Ráckeve

Bagolyvár Wellness Inárcs vélemények

Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2023. november 16.családjával járt itt
Hideg idő miatt csak a benti wellnessben voltunk, a medence hatalmas és nagyon tiszta. Egyedül azt sajnáltam, hogy nem volt olyan "dögönyöző", ami a vállat éri. Egyébként az is nagyon jó volt. A körforgó kifejezetten tetszett. Szauna szuper volt.
Bagolyvár Wellness Inárcs - Belső
Kihagyható 2018. június 12.egyedül járt itt
Régóta tervezem, hogy körülnézek az inárcsi Bagolyvár Vendégház szabadon látogatható részeiben, aztán ha tetszik, esetleg családostól eljövünk pár napra. A wellnesst is bárki igénybe veheti, nem csak a szállóvendégek rendelkezésére áll. Felkerekedtem hát egy kánikulai hétköznapon. A belépő 3000 Ft.
Bagolyvár Wellness Inárcs - Bagolyvár Wellness Inárcs - Bagolyvár Wellness Inárcs - Bagolyvár Wellness Inárcs - Bagolyvár Wellness Inárcs - Bagolyvár Wellness Inárcs - Bagolyvár Wellness Inárcs - Bagolyvár Wellness Inárcs - Bagolyvár Wellness Inárcs - Bagolyvár Wellness Inárcs -
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 43 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.